Szeroki wybór kolorów i wykończeń

Krok 1 - wybór koloru deski

Deski tarasowe Fabryki Tarasów dostępne są w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej. Można u nas kupić deski w kolorze złoty dąb, orzech,ciemny dąb, antracyt oraz popiel. Dzięki temu w łatwy sposób dopasujemy tarasdo domu i jego otoczenia, aby stanowiły spójną całość, dopasowującą się dopreferencji Klienta.

Krok 2 - wykończenie deski kompozytowej

Kupując deski tarasowe mamy możliwość wyboru jej wykończenia, od deseniu drewna, szlifu aż po szczotkowanie. Decydujemy również czy dana struktura ma być w wąskiej czy w szerokiej ryfli. Sprawia to, że deski kompozytowe posiadają wszechstronnewykorzystanie na balkonach, tarasach, patio, altanach, donicach, ławeczkach lub innej architekturze ogrodowej w zależności od upodobań klientów. Dodatkowo zapewniamy estetyczny montaż, dzięki czemu osiągną Państwo unikalny wygląd balkonu lub tarasu. Oferowane przez firmęprodukty to nie tylko dobry wygląd estetyczny ale także gwarantowana długotrwałość.  Zależy nam na tym, aby zapewnić Klientom deski tarasowe posiadające odpowiednią sztywność, a zarównowysoką odporność na działanie zmiennych warunków atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne.

Ważne jest również aby oferowane kompozyty były wygodne w użytkowaniu. Dlatego montując deski zetkną się Państwo na poszczególnych etapach z łatwością montażu jaki zapewniają systemy do jego układania jak i wykończenia, wyposażony w poszczególne elementy. Sprawia to, że nawet samo utrzymanie czystości jest bardzo łatwe.

Deski kompozytowe dopasowane do Twoich potrzeb

Zapraszamy do nas na zakupy, w Fabryce tarasów pracuje młody zespół ludzi o dużych ambicjach i wysokiejkulturze osobistej, posiadający bardzo dużą wiedzę na temat oferowanychproduktów. Jeśli będzie taka potrzeba, to przedstawiciel handlowy podjedzie doPaństwa aby doradzić najlepsze i najkorzystniejsze finansowo rozwiązanie. 


Szczegółową ofertę desek tarasowych znajdą Państwo tutaj.