Aktualności

Zimowa promocja
Zobacz
Problemy z dostarczeniem wiadomości
Zobacz
Informacja dla klientów
Zobacz
Deski kompozytowe w pytaniach i odpowiedziach
Deski kompozytowe są coraz chętniej stosowane podczas budowy tarasów, jako alternatywa dla drewna lub płytek. O zaletach tego rozwiązania, wyborze dobrego jakościowo materiału oraz sposobach montażu desek rozmawiamy z panem Rafałem Sałahub, prezesem firmy Fabryka Tarasów.
Zobacz
Hybrydowe deski Timberness - NOWOŚĆ!
Timberness to marka, która stawia na piękno, trwałość i wygodę. Produkowane przez nich deski kompozytowe to doskonała alternatywa dla deski naturalnej bądź płytek. W ofercie posiadamy również szeroki wybór akcesoriów montażowych.
Zobacz
Przywitaj sezon z nowym tarasem kompozytowym!
Sezon zimowy dobiegł końca i coraz więcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu. Warto zatem pomyśleć o miejscu, które w każdej chwili nadaje się do spotkań z rodziną i znajomymi, dającym możliwość cieszenia się słońcem i przyjemną temperaturą.
Zobacz
Z nami zbudujesz taras swoich marzeń!
W naszym tarnowskim punkcie znajdziecie Państwo bogatą wystawę desek kompozytowych, można z bliska przyjrzeć się kompozytowi i zdecydować który producent najbardziej przypadł nam do gustu. Każda z oferowanych propozycji jest godna polecenia, a więc i decyzja będzie trudna.
Zobacz
Deska kompozytowa sztachetowa
W sytuacji kiedy chcemy zrobić ogrodzenie, bramę czy furtkę często problemem są zbyt duże wymiary deski, zastanawiamy się co zrobić. Warto wówczas wybrać deskę kompozytową sztachetową inaczej zwaną deską kompozytową ogrodzeniową.
Zobacz
Wybór odpowiedniej deski tarasowej - na co zwracać uwagę?
Deska kompozytowa staje się z coraz popularniejsza, z każdym rokiem przybywa również nowych producentów i dystrybutorów. Oferują oni deskę zróżnicowaną pod względem zawartości mączki drzewnej i PCV, rozmiarów, kolorów, struktur, różnych elementów wykończeniowych i ceny.
Zobacz
Instrukcja montażu desek tarasowych kompozytowych
Podczas montażu desek zawsze należy stosować się do instrukcji. System montażu składa się z następujących elementów: podłoże, deski, legary, klipsy, listwy wykończeniowe. Niewłaściwe zamontowanie kompozytów może doprowadzić do utraty gwarancji i uszkodzenia desek.
Zobacz