Deski tarasowe GAMRAT

GAMRAT – Polski producent z 80-letnim doświadczeniem w branży budowlanej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta poszerzyli swój asortyment o nowy produkt – deskę tarasową kompozytową. Deska tarasowa marki GAMRAT to bardzo szeroki wybór dopasowany do potrzeb każdego klienta: cztery różne kolory, dwa rodzaje ryfli i 3 wykończenia: nieszczotkowane, lekko szczotkowane i mocno szczotkowane.

Połączenie drewna z tworzywami sztucznymi gwarantuje powstanie bardzo trwałego i odpornego materiału jakim jest właśnie kompozyt drewna. Kompozytowe deski tarasowe firmy GAMRAT składają się z 45% wyselekcjonowanej mączki drzewnej oraz 45% czystego PVC. Reszta to dodatki znacznie poprawiające osiągi desek.

Technologia kompozytowa, jaką oferują GAMRAT gwarantuje niezwykłą wytrzymałość i najwyższą odporność. Deska kompozytowa tej marki jest wykonana z materiałów niezwykle odpornych na ścieranie, działanie zewnętrznych sił mechanicznych, warunków atmosferycznych i biologicznych, słoną wodę oraz chlor, a nawet ogień. Nie wymaga zabiegów konserwacyjnych i serwisowych, dzięki czemu możemy zaoszczędzić sporo czasu i pieniądzy. Deski tarasowe GAMRAT są idealną alternatywą dla tradycyjnych materiałów do krycia tarasów, obrzeży basenów, pomostów. Również doskonale wkomponowują się w architekturę nowoczesnych budowli. 

Deski kompozytowe GAMRAT cieszą się uznaniem nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. Nic dziwnego, z uwagi na ilość zalet tego producenta i jego wyrobów. 

Deski tarasowe GAMRAT posiadają 25-letnią gwarancję producenta. 


Przejdź do oferty:


Zobacz również: deski tarasowe VENSON, deski tarasowe WINFLOOR, deski tarasowe NEWTECHWOOD, deski tarasowe PRODECK, deski tarasowe TWINSON, deski tarasowe DEKARD.