Deski tarasowe NEWTECHWOOD

NEWTECHWOOD – producent deski kompozytowej dbający o każdy detal. Znana na całym świecie marka NEWTECHWOOD dba o środowisko w każdym calu, wykorzystując aż w 95% materiał z recyklingu (między innymi z bezbarwnych plastikowych butelek) i odzyskanego włókna drzewnego. Przyczyniają się też do zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych poprzez redukcje odpadów. Charakteryzują się niespotykaną trwałością oraz wyglądem niemal idealnie dopasowanym do naturalnego wyglądu drewnianych desek.

Deski kompozytowe marki NEWTECHWOOD wyglądaj bardzo naturalnie na co wpływa unikalny wzór słoi drzewa. Bogata gama kolorów, od ciemnej czekolady do odcieni szarości oraz naturalne słoje drewna na pewno pozwolą wybrać odpowiedni kolor i uzyskać oczekiwany efekt.

Deski kompozytowe marki NEWTECHWOOD łączy niezwykła wytrzymałość oraz wysoka odporność przed zarysowaniami oraz utratą koloru. Deski te cieszą się niezwykłą popularnością na całym świecie z uwagi na swoje liczne zalety.

NEWTECHWOOD to również 25-letnia gwarancja jakości i wytrzymałości oraz idealny wybór do budowy wymarzonego tarasu.


Przejdź do oferty:


Zobacz równieżdeski tarasowe VENSONdeski tarasowe WINFLOORdeski tarasowe PRODECKdeski tarasowe TWINSON, deski tarasowe GAMRATdeski tarasowe DEKARD