Deski tarasowe VENSON

VENSON – Polski producent kompozytowej deski tarasowej. Deski tarasowe marki VENSON to najwyższa jakość w bardzo przystępnej cenie. Wykwalifikowana kadra dba o jakość swojego produktu, nowoczesne wzornictwo i zadowolenie klientów. Umiejscowienie zakładu produkcyjnego w centralnej Polsce jest gwarancją sprawnej logistyki oraz dostępności produktów w krótkim czasie.

Wszystkie deski tarasowe kompozytowe firmy VENSON są przyjazne dla środowiska. Wykonane z surowca produkcyjnego w postaci „mączki drzewnej” są również niezwykle odporne na przeróżne czynniki zewnętrzne takie jak: woda, ogień, promienie UV, a nawet insekty! Są również odporne na duże obciążenia i posiadają powierzchnie antypoślizgową. Przyczyniają się również do ochrony środowiska naturalnego jednocześnie dostarczając produkty niezwykle wysokiej jakości.

Firma VENSON jako jedna z nielicznych daje 3-letnią standardową gwarancję na system i 25-letnią gwarancję na gnicie, butwienie czy rozwarstwianie. 

Deski tarasowe firmy VENSON to produkt najwyższej jakości i idealny wybór na nowy taras. Pójdź za przykładem wielu naszych klientów i tak jak oni wybierz deski kompozytowe marki VENSON.


Przejdź do oferty:


Zobacz również: deski tarasowe TWINSONdeski tarasowe WINFLOORdeski tarasowe NEWTECHWOODdeski tarasowe PRODECKdeski tarasowe GAMRATdeski tarasowe DEKARD.