Deski tarasowe WINFLOOR

WINFLOOR - Polski producent deski tarasowej kompozytowej. WINFLOOR to system bardzo mocno rozbudowany o dodatkowe elementy wykończeniowe, które zadowolą niejednego majsterkowicza. Deski kompozytowe WINFLOOR, podobnie jak deski kompozytowe innych producentów powstają dzięki połączeniu naturalnych komponentów takich jak mączka drzewna z polimerami termoplastycznymi.

W przeciwieństwie do naturalnego drewna, deski tarasowe marki WINFLOOR są dużo łatwiejsze w konserwacji i utrzymaniu czystości. Nie butwieją, nie pęcznieją, nie próchnieją, nie rozwarstwiają się, ani nie pękają i zachowują oryginalny kształt, przez wiele długich lat. Posiadają antypoślizgową powierzchnię, co zapewnia bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Wyróżniają się naturalnością barw oraz niezwykłym podobieństwem do prawdziwyh desek drewnianych. 

Deski tarasowe kompozytowe WINFLOOR wykazują niezwykłą odporność na czynniki atmosferyczne, korozję biologiczną oraz zużycie. Wszystkie wymienione cechy sprawiają, że deski WINFLOOR są jednymi z najczęściej wybieranych desek kompozytowych pośród osób poszukujących idealnego materiału na nowy taras. 

System WINFLOOR to 15 lat gwarancji wysokiej jakości i idealny materiał na nowy taras! Wielu z naszych klientów zdecydowało się na deski kompozytowe WINFLOOR i twierdzą, że nie zamieliniby ich na żadne inne, a z pewnością nie powróciliby do podłoża z drewna naturalnego z uwagi na ilość zalet desek tarasowych kompozytowych.


Przejdź do oferty:


Zobacz również: deski tarasowe VENSONdeski tarasowe PRODECKdeski tarasowe NEWTECHWOODdeski tarasowe TWINSONdeski tarasowe GAMRATdeski tarasowe DEKARD.