Deska Tarasowa Lenta • Fabryka Tarasów
Deski kompozytowe

Deski kompozytowe możemy zastosować na tarasy, schody, balkony, obrzeża basenów, pomosty, ogrodzenia, elewacje, ale także do stworzenia własnej architektury ogrodowej takiej jak ławeczki czy donice…

Czytaj więcej

Pień betonowy

Perfekcyjne odzwierciedlenie przekroju drzewa, struktury słoi oraz niepowtarzalnej kolorystki naszych pieńków tworzy piękne ścieżki lub stopnie nadając mu wyjątkowy i naturalny charakter. Idealnie komponują się ułożone na ozdobnym kamieniu czy trawie tworząc niepowtarzalny i klimatyczny urok Twojego ogrodu, działki lub drogi.

Czytaj więcej

Deska tarasowa Lenta

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Innowacyjna technologia, elastyczna polimerowa powłoka o wysokich parametrach wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne.

Wypełnienie stanowi tradycyjny kompozyt drewna pierwszej generacji

Produkt nie posiada ryflowań jak w tradycyjnym kompozycie lecz jest jednolitą gładką strukturą i otuliną ochronną dla rdzenia deski. Powłoka zewnętrzna to nie tylko funkcja ochronna lecz również estetyczna odzwierciedlająca strukturę powierzchni drewna oraz występująca w różnych kolorach. Tarasowe  deski kompozytowe Lenta zostały wyróżnione w konkursie im. Stanisława  Staszica  Laur Innowacyjności 2018. Organizatorem konkursu jest Naczelna Organizacja Techniczna.

Lenta zapewnia maksymalną ochronę przed promieniami UV i dlatego kolor nigdy nie płowieje; na zawsze pozostaje intensywny. Technologia barwienia produktów kompozytowych to zupełnie nowy poziom.

0