Deski Kompozytowe Tarasowe Winfloor • Sklep Fabryka Tarasów
Deski kompozytowe

Deski kompozytowe możemy zastosować na tarasy, schody, balkony, obrzeża basenów, pomosty, ogrodzenia, elewacje, ale także do stworzenia własnej architektury ogrodowej takiej jak ławeczki czy donice…

Czytaj więcej

Pień betonowy

Perfekcyjne odzwierciedlenie przekroju drzewa, struktury słoi oraz niepowtarzalnej kolorystki naszych pieńków tworzy piękne ścieżki lub stopnie nadając mu wyjątkowy i naturalny charakter. Idealnie komponują się ułożone na ozdobnym kamieniu czy trawie tworząc niepowtarzalny i klimatyczny urok Twojego ogrodu, działki lub drogi.

Czytaj więcej

Deska tarasowa Winfloor

Deska kompozytowa Winfloor

Marzysz o przepięknym tarasie, ale myślisz, że utrzymanie go w dobrej kondycji jest bardzo problematyczne? Decydując się na deski kompozytowe, Twój taras będzie wyglądał pięknie i estetycznie przez wiele lat. Wybierając deski kompozytowe Winfloor, nie musisz martwić się o przeprowadzanie regularnych zabiegów konserwacyjnych. Deski kompozytowe można bez problemu utrzymać w czystości, a dodatkowo są wykonane z materiału, który nie wymaga impregnacji!

Dlaczego warto postawić na deskę kompozytową Winfloor?

W przeciwieństwie do naturalnego drewna deska kompozytowa Winfloor jest łatwiejsza w utrzymaniu czystości oraz konserwacji. Produkt jest również wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne oraz ścieranie.

Dlaczego jeszcze warto postawić na deski kompozytowe Winfloor? Materiał, z którego zostały wykonane, nie rozwarstwia się, nie butwieje oraz zachowuje swój oryginalny kształt przez wiele lat. Jeżeli chcesz cieszyć się pięknym tarasem, wybierz deski kompozytowe Winfloor!

0