Notice: Undefined index: category_id in /var/www/vhosts/fabrykatarasow.pl/httpdocs/catalog/controller/product/product.php on line 281 Deska kompozytowa szlifowana złoty dąb 20x135xdowolny wymiar

Deska kompozytowa szlifowana złoty dąb 20x135xdowolny wymiar

  • Kod produktu: venson_szlifowana_zlotydab
  • Dostępność: 1000

Cena za metr bieżący: 33.78 zł
Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem produktu w dowolnym wymiarze na metry bieżące, skontaktuj się z nami:
Kliknij tutaj


Dostępne opcje

Zapytaj o wycenę

Wysokość: 20 mm

Szerokość: 135 mm

Długość: dotniemy na dowolny wymiar do 6 m

Waga: 2.12 kg/m.b.


Czas oczekiwania 3 tygodnie.

Firma VENSON Sp. Z o.o. udziela standardowej gwarancji 3-letniej,2 letniej gwarancji na kolor  oraz 25-letniej gwarancji na gnicie i butwienie.

Gwarancja standardowa obejmuje następujące uszkodzenia:
- pęknięcie materiału, nie uwzględniając natomiast takich uszkodzeń, które powstały w skutek montażu niezgodnego z instrukcją i zaleceniami producenta lub wynikające z wad konstrukcji budynku na których dokonano montażu
- absorpcja wody spowodowana rozwarstwieniem kompozytu nie będące efektem wadliwego montażu;
Minimalne straty koloru nie są objęte gwarancją gdyż są wynikiem naturalnych cech drewna. Docelowy kolor stabilizuje się w okresie od 4 do 6 miesięcy od zamontowania. Dlatego nie zalecane jest częściowe zakrywanie powierzchni
wykonanych z materiałów marki VENSON

WARUNKI GWARANCJI
1. Warunkiem gwarancji jest bezwzględne zastosowanie do zaleceń producenta, które odnoszą się do konserwacji, sposobu użytkowania oraz montażu zgodnego z zaleceniami producenta.
2. Reklamacja będzie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty jej prawidłowego zgłoszenia w miejscu zakupu. Warunkiem prawidłowości zgłoszenia jest doręczenie niezbędnej dokumentacji tj.: dowód zakupu, opis wady wraz z dokumentacją fotograficzną umożliwiającą stwierdzenie jednoznacznej wady produktu.
3. Producent zastrzega sobie prawo do oględzin miejsca zamontowania produktu przed zatwierdzeniem wad objętych gwarancją.
4. W przypadku uwzględnienia reklamacji Producent zobowiązuje się do dostarczenia na własny koszt produktów mających zastąpić produkty wadliwe.
5. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń które zostały spowodowane zjawiskami ekstremalnymi tj gradobicie lub klęska żywiołowa, odbarwień powstałych na skutek kontaktu z substancjami które nie powinny wchodzić w kontakt z produktem, zmiany w wymiarach produktów nie przekraczających 1%.
6. Producent nie pokrywa dodatkowych kosztów związanych ze stosowaniem jego produktów poza wymienionymi w warunkach gwarancji.
7. Uprawnienia z tytułu gwarancji przysługuje jedynie w wypadku pełnego uregulowania należności wobec Producenta z tytułu sprzedaży.