Doradztwo przy wyborze tarasów - Fabryka Tarasów

Doradztwo przy wyborze tarasów

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór odpowiednich desek tarasowych lub płyt tarasowych nie dla każdego może być oczywisty i prosty. Bogactwo materiałów oraz rodzajów desek w naszym sklepie może sprawiać pewne trudności. Dlatego właśnie przygotowaliśmy dla Państwa ofertę profesjonalnego doradztwa w wyborze desek tarasowych. Nasze ponad 20-letnie doświadczenie pozwala w sposób przemyślany i profesjonalny przeanalizować możliwe rozwiązania w każdym indywidualnym przypadku. W zależności od Państwa potrzeb, dopasujemy ofertę oraz zasugerujemy najlepsze rozwiązanie z możliwych, dzięki czemu taras będzie cieszył przez długi czas doskonałą jakością i estetycznym wyglądem.

Jakie deski tarasowe wybrać?

W naszej firmie mogą Państwo dokonać wyboru pomiędzy różnymi typami desek tarasowych, począwszy od tych z betonu przypominające naturalne drewno, aż po surowiec wykonany z kompozytu. W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty producentów takich jak Trex, Timberness, Milboard, Twinson, Newtechwood Ultrashield, Gamrat, Dekard, DeckHouse. Dzięki temu mamy bardzo duże pole manewru w profesjonalnym doradztwie, zarówno jeżeli chodzi o materiał, jak i sposób montażu i rodzaj zastosowanej podbudowy.

Jaki sposób montażu wybrać?

Jeżeli zdecydujesz się na doradztwo naszych specjalistów w sprawie rodzaju desek tarasowych, możesz również skorzystać z usługi montażu. Gwarantujemy profesjonalny montaż tarasu wraz z wyborem odpowiedniej podbudowy tak, aby spełniał on wymagania Klienta i dodatkowo służył długi czas. Istnieje również możliwość skorzystania z usługi doradztwa bez korzystania z usługi montażu. Przygotujemy dokładne potrzebne informacje, a także przekażemy instrukcję jak przygotować się do samodzielnego ułożenia desek tarasowych lub tarasowych płyt betonowych.

Fabryka Tarasów

Skontaktuj się z nami

0