Fabryka Tarasów - deski tarasowe kompozytowe i płyty tarasowe

Fabryka Tarasów

Kim Jesteśmy ?

Historia firmy Fabryka Tarasów sięga 2001 roku, czyli początków naszej działalności w branży stolarki okiennej. Już od 18 lat zdobywamy doświadczenie i podnosimy kwalifikacje z zakresu sprzedaży, montażu okien, drzwi oraz deski kompozytowej. Dzięki ogromnej wiedzy oraz wysokiej jakości oferowanych produktów i usług zyskaliśmy szerokie grono zadowolonych klientów w kraju i za granicą. Z początkiem 2014 roku utworzyliśmy spółkę wprowadzając nowe standardy znacząco przyspieszając nasz rozwój, dzięki czemu możemy spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, kontynuując działalność dystrybucyjno-usługową na obszarze Polski i Unii Europejskiej. Oferujemy deski tarasowe kompozytowe i płyty tarasowe od Polskich producentów.

Obecnie jesteśmy jednym z największych dystrybutorów deski kompozytowej w Polsce oraz producentem tarasowych płyt betonowych.

Obsługujemy ponad 150 podmiotów gospodarczych w kraju a także zagranicą i liczba ta stale rośnie. Z naszych produktów i usług korzystają firmy developerskie, architektoniczne oraz podwykonawcze.

Rocznie sprzedajemy ponad 1000 tarasów co świadczy o najlepszej jakości oferowanych przez nas produktów oraz doświadczonej i wykwalifikowanej kadrze pracowniczej zajmującej się fachową obsługą klienta przed, w trakcie jak i po sprzedaży.

Co oferujemy?

  •  wyjątkową ofertę produktową
  • możliwość produkcji na wyłączność w unikalnej kolorystyce wybranych produktów lub pod konkretną inwestycję
  •  szybkie terminy dostaw
  •  atrakcyjne progi rabatowe
  •  materiały reklamowe
  •  wsparcie techniczne

Wkrótce do oferty dołączą kolejne nowości w postaci płyt architektonicznych, donic, itp

Jeśli poszukują Państwo rzetelnego dystrybutora desek WPC oraz producenta tarasowych płyt betonowych zachęcamy do skontaktowania się z nami, odwiedzenia naszego biura sprzedaży w Krakowie lub Tarnowie oraz do zakupów w naszym sklepie internetowym.

Chcesz poszerzyć ofertę produktową swojej firmy o nasze płyty tarasowe Concreto i dzięki temu zwiększyć portfel klientów zostań oficjalnym i wyłącznym partnerem biznesowym.

Fabryka Tarasów

Poznaj nasz zespół

Fabryka tarasów - BLOG

Aktualności


ZADZWOŃ 14 30 70 270

Fabryka tarasów

Nasze realizacje

Nasze bogate doświadczenie w handlu deską tarasową, pozowala nam, w sposób profesjonalny, doradzić wybór najlepszego rozwiązania dla konkretnej realizacji. Dzięki temu, że nasz firma dokonuje montaży deski tarasowej na codzień znamy wszystkie tajniki związane z jej użytkowanie i wykorzystaniem, chętnie dzielmy się tą wiedzą z naszymi Klientami.

Lata praktyki i duża liczba zrealizowanych inwestycji uczyniła z nas specjalistów w branży. Z chęcią i dumą dzielimy się z Państwem wybranymi realizacjami. Realizację dobrane są przekrojowo, aby pokazać szeroki zakres wykorzystania naszych produktów.

REFERENCJE

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

{

" Gorąco polecam firmę Fabryka Tarasów. Widać, że firma jest rzetelna i bardzo zależy im na klientach. Owszem czas oczekiwania na deskę był dość długi natomiast firma od razu o tym informowała, była z nami w stałym kontakcie, starali się przyśpieszyć wszystko chociaż na czas oczekiwania wpływu nie mają. Widok całego tarasu rekompensuje opóźnienie.Towar bardzo dobrej jakości. Nie mogę powiedzieć złego słowa na obsługę. Jesteśmy bardzo zadowoleni i kolejny taras zbudujemy również z Fabryką Tarasów. "

Wioletta Kozioł

{

" Myślę, że po trzech latach użytkowania tarasu i zamówieniu w grudniu kolejnych desek na drugi taras, które odebrałem w tym tygodniu mogę śmiało stwierdzić, że warto zaufać tej firmie i dokonać u nich zakupu. Dodam, że deski były z górnej półki co widać po tym czasie i w trakcie użytkowania. "
Artur Rosner

 Zaufali nam 

NASI OBECNI PARTNERZY

Deckhouse
Deckhouse
Deckhouse
Deckhouse
Deckhouse
System NEWTECHWOOD
Deckhouse
Deckhouse
Deckhouse
Deckhouse
Deckhouse
Deckhouse
0