Deski elewacyjne - Fabryka Tarasów
Deski kompozytowe

Deski kompozytowe możemy zastosować na tarasy, schody, balkony, obrzeża basenów, pomosty, ogrodzenia, elewacje, ale także do stworzenia własnej architektury ogrodowej takiej jak ławeczki czy donice…

Czytaj więcej

Pień betonowy

Perfekcyjne odzwierciedlenie przekroju drzewa, struktury słoi oraz niepowtarzalnej kolorystki naszych pieńków tworzy piękne ścieżki lub stopnie nadając mu wyjątkowy i naturalny charakter. Idealnie komponują się ułożone na ozdobnym kamieniu czy trawie tworząc niepowtarzalny i klimatyczny urok Twojego ogrodu, działki lub drogi.

Czytaj więcej

Deski elewacyjne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

W naszym sklepie znajdziesz szeroką ofertę desek kompozytowych, które idealnie sprawdza się przy wszelkiego rodzaju pracach wykończeniowych wokół Twojego domu. Kompozyt idealnie nadaje się do wykończenia tarasu, balkonu schodów, a nawet elewacji budynku. Przekonaj się, jak atrakcyjnym wyborem mogą być deski kompozytowe!

Elewacja kompozytowa domu

Warto przyłożyć szczególną uwagę do elewacji naszego domu, gdyż to ona zazwyczaj jest jego pierwszą wizytówką. Estetycznie wykończony budynek automatycznie zaprasza wszystkich do środka i daje wrażenie luksusu. Warto jednak stawiać na rozwiązania, które są nie tylko estetyczne, ale również praktyczne, aby niezależnie od upływu czasu, elewacja naszego domu pozostała w rewelacyjnej kondycji na długie lata.

Dlaczego warto wybrać deski kompozytowe?

Kompozyt jest sztucznym materiałem, który powstał z mieszanki mączki drewnianej z polimerami. Dzięki zastosowanym proporcjom otrzymaliśmy materiał, który przypomina do złudzenia drewno, a jednak wyklucza wszystkie wady charakterystyczne dla tego surowca.

Deski kompozytowe nie ulegają odkształceniom tak jak tradycyjne drewno, nie straszna im również wilgoć. Nie wymagają impregnacji za pomocą specjalnych środków, gdyż są naturalnie odporne na działanie czynników atmosferycznych takich jak promienie UV, deszcz czy śnieg. Deski kompozytowe stosowane do elewacji posiadają również bardzo przemyślany system montażowy, który zapewnia trwałość instalacji.

Jak dbać o deski kompozytowe?

Deski kompozytowe, w przeciwieństwie do naturalnego drewna, nie wymagają specjalnej pielęgnacji. Nie ulegają one nasiąkaniu woda lub odkształcaniu się, a więc nie ma konieczności pokrywania ich specjalnymi impregnatami. Warto jednak pamiętać, że przez ich antypoślizgową powierzchnię może osadzać się brud, który z łatwością usuniemy za pomocą np. myjki ciśnieniowej.

| Deska elewacyjna Ultrashield | Deska elewacyjna Dekard |

0