Deski tarasowe - Fabryka Tarasów
Deski kompozytowe

Deski kompozytowe możemy zastosować na tarasy, schody, balkony, obrzeża basenów, pomosty, ogrodzenia, elewacje, ale także do stworzenia własnej architektury ogrodowej takiej jak ławeczki czy donice…

Czytaj więcej

Pień betonowy

Perfekcyjne odzwierciedlenie przekroju drzewa, struktury słoi oraz niepowtarzalnej kolorystki naszych pieńków tworzy piękne ścieżki lub stopnie nadając mu wyjątkowy i naturalny charakter. Idealnie komponują się ułożone na ozdobnym kamieniu czy trawie tworząc niepowtarzalny i klimatyczny urok Twojego ogrodu, działki lub drogi.

Czytaj więcej

Deski tarasowe

Pragniesz zmienić wygląd swojego tarasu? Kluczową rolę odgrywa nawierzchnia, której użyjesz. Definiuje ona nie tylko to, jak cały taras będzie się prezentował, ale również jego praktyczną i użytkową stronę. Dobrze dobrana nawierzchnia będzie służyła nam wiele lat, a także będzie prosta w czyszczeniu i konserwacji. Postaw na sprawdzone rozwiązania dostępne w naszym sklepie i ciesz się pięknym tarasem przez długi czas!

Jakie deski tarasowe wybrać?

Na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań oraz technologii służących do wyłożenia tarasu. Podstawowym i jednym z popularniejszych są deski tarasowe. W naszym sklepie znajdą Państwo zarówno deski wykonane z naturalnego drewna, jak i propozycje wykonane z materiałów mających na celu jego imitację.

Deski tarasowe, czy deski kompozytowe – które wybrać?

Zasadniczo, główna różnica pomiędzy nimi polega na rodzaju użytych materiałów. W tym przypadku, jak nietrudno się domyślić, mamy do czynienia z deskami wykonanymi z naturalnego drewna, jak i deskami z tworzywa sztucznego.

Drewno naturalne jest stosowane od tysięcy lat w budownictwie i posiada nieocenione zalety, które doceniane są w wielu aspektach budowlanych. Jest odporne na warunki atmosferyczne, w lecie się nie przegrzewają, natomiast w zimie nie zamarzają, wobec czego są przyjazne dla naszych stóp. Nie jest ono jednak niezniszczalne, wobec czego należy dbać o odpowiednią konserwację, aby upewnić się, że będzie nam służyło wiele lat.

Które ładniejsze – deski tarasowe drewniane czy kompozytowe?

Deski tarasowe kompozytowe mają za zadanie jak najbardziej imitować swoim wyglądem naturalne drewno. Dzięki temu na pierwszy rzut oka wyglądają dokładnie to samo. Wybór materiału, z którego mają być wykonane nasze deski tarasowe, zależy w dużej mierze od nas. Niezależnie od naszego wyboru, oba rozwiązania są dobre, a ostateczna decyzja zależy tylko od nas.

| Deska tarasowa Dekard | Deska tarasowa Winfloor | Deska tarasowa Timberness | Deska tarasowa Ultrashield | Deska tarasowa Lenta | Deska tarasowa Gamrat | Deska tarasowa Trex | |Podkładki poziomujące |

0