Deska tarasowa Dekard - Fabryka Tarasów
Deski kompozytowe

Deski kompozytowe możemy zastosować na tarasy, schody, balkony, obrzeża basenów, pomosty, ogrodzenia, elewacje, ale także do stworzenia własnej architektury ogrodowej takiej jak ławeczki czy donice…

Czytaj więcej

Pień betonowy

Perfekcyjne odzwierciedlenie przekroju drzewa, struktury słoi oraz niepowtarzalnej kolorystki naszych pieńków tworzy piękne ścieżki lub stopnie nadając mu wyjątkowy i naturalny charakter. Idealnie komponują się ułożone na ozdobnym kamieniu czy trawie tworząc niepowtarzalny i klimatyczny urok Twojego ogrodu, działki lub drogi.

Czytaj więcej

Deska tarasowa Dekard

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Deski Tarasowe marki DEKARD są deskami na bazie kompozytu PVC i mączki drzewnej, uszlachetnionych najwyższej jakości dodatkami pomocniczymi. Deski DEKARD charakteryzuje pełne spektrum kolorystyczne, które ciągle poszerzane jest o nowe typy barw.

Nasze deski powstają w procesie ekstruzji specjalnie przygotowanego surowca kompozytowego. Wykorzystując nowoczesny park maszynowy i oryginalną mieszankę WPC stworzoną przez wieloletnie badania instytutów naukowych, doprowadziliśmy do powstania produktu o bardzo wysokiej jakości w bardzo dobrej cenie. Stosując przy tym mączkę drzewną wyselekcjonowaną z drewna iglastego nie zawierającą odpadów z ogólnodostępnych płyt wiórowych udało nam się uzyskać wysoką odporność na wilgoć i niskie temperatury.

0