Deski tarasowe kompozytowe WPC

Deski kompozytowe możemy zastosować na tarasy, schody, balkony, obrzeża basenów, pomosty, ogrodzenia, elewacje, ale także do stworzenia własnej architektury ogrodowej takiej jak ławeczki czy donice...

Pień - Płyty tarasowe

Perfekcyjne odzwierciedlenie przekroju drzewa, struktury słoi oraz niepowtarzalnej kolorystki naszych pieńków tworzy piękne ścieżki lub stopnie nadając mu wyjątkowy i naturalny charakter. Idealnie komponują się ułożone na ozdobnym kamieniu czy trawie tworząc niepowtarzalny i klimatyczny urok Twojego ogrodu, działki lub drogi.

Deska tarasowa Dekard

Deski Tarasowe marki DEKARD są deskami na bazie kompozytu PVC i mączki drzewnej, uszlachetnionych najwyższej jakości dodatkami pomocniczymi. Deski DEKARD charakteryzuje pełne spektrum kolorystyczne, które ciągle poszerzane jest o nowe typy barw.

Nasze deski powstają w procesie ekstruzji specjalnie przygotowanego surowca kompozytowego. Wykorzystując nowoczesny park maszynowy i oryginalną mieszankę WPC stworzoną przez wieloletnie badania instytutów naukowych, doprowadziliśmy do powstania produktu o bardzo wysokiej jakości w bardzo dobrej cenie. Stosując przy tym mączkę drzewną wyselekcjonowaną z drewna iglastego nie zawierającą odpadów z ogólnodostępnych płyt wiórowych udało nam się uzyskać wysoką odporność na wilgoć i niskie temperatury.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

0