Deski tarasowe kompozytowe WPC

Deski kompozytowe możemy zastosować na tarasy, schody, balkony, obrzeża basenów, pomosty, ogrodzenia, elewacje, ale także do stworzenia własnej architektury ogrodowej takiej jak ławeczki czy donice...

Pień - Płyty tarasowe

Perfekcyjne odzwierciedlenie przekroju drzewa, struktury słoi oraz niepowtarzalnej kolorystki naszych pieńków tworzy piękne ścieżki lub stopnie nadając mu wyjątkowy i naturalny charakter. Idealnie komponują się ułożone na ozdobnym kamieniu czy trawie tworząc niepowtarzalny i klimatyczny urok Twojego ogrodu, działki lub drogi.

Deska tarasowa Lenta

Innowacyjna technologia, elastyczna polimerowa powłoka o wysokich parametrach wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne.

Wypełnienie stanowi tradycyjny kompozyt drewna pierwszej generacji

Produkt nie posiada ryflowań jak w tradycyjnym kompozycie lecz jest jednolitą gładką strukturą i otuliną ochronną dla rdzenia deski. Powłoka zewnętrzna to nie tylko funkcja ochronna lecz również estetyczna odzwierciedlająca strukturę powierzchni drewna oraz występująca w różnych kolorach. Tarasowe  deski kompozytowe Lenta zostały wyróżnione w konkursie im. Stanisława  Staszica  Laur Innowacyjności 2018. Organizatorem konkursu jest Naczelna Organizacja Techniczna.

Lenta zapewnia maksymalną ochronę przed promieniami UV i dlatego kolor nigdy nie płowieje; na zawsze pozostaje intensywny. Technologia barwienia produktów kompozytowych to zupełnie nowy poziom.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

0