Deski tarasowe NewTechWood Ultrashield - Fabryka Tarasów
Deski kompozytowe

Deski kompozytowe możemy zastosować na tarasy, schody, balkony, obrzeża basenów, pomosty, ogrodzenia, elewacje, ale także do stworzenia własnej architektury ogrodowej takiej jak ławeczki czy donice…

Czytaj więcej

Pień betonowy

Perfekcyjne odzwierciedlenie przekroju drzewa, struktury słoi oraz niepowtarzalnej kolorystki naszych pieńków tworzy piękne ścieżki lub stopnie nadając mu wyjątkowy i naturalny charakter. Idealnie komponują się ułożone na ozdobnym kamieniu czy trawie tworząc niepowtarzalny i klimatyczny urok Twojego ogrodu, działki lub drogi.

Czytaj więcej

Deski tarasowe NewTechWood Ultrashield

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Deski tarasowe Ultrashield

Deski tarasowe Ultrashield to świetny produkt o zaskakujących właściwościach. Materiał, z którego zostały wykonane deski sprawia, że są one wyjątkowo wytrzymałe, odporne na zarysowania, brud czy utratę koloru. Dodatkowo deski tarasowe Ultrashield wykazują wysokie walory estetyczne.

Dlaczego warto wybrać deski tarasowe Ultrashield?

Deski tarasowe Ultrashield zostały wykonane w oparciu o innowacyjną technologię. Z tego względu materiał, z którego wykonano deski, jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, zabrudzenia czy utratę koloru. Produkt charakteryzuje się również naturalnym wyglądem, dlatego świetnie sprawdzi się w wielu miejscach.

Fabryka Tarasów – dlaczego warto?

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące zarówno deski tarasowej Ultrashield, jak i innych naszych produktów, skontaktuj się z zespołem Fabryki Tarasów! Od wielu lat stale zdobywamy nowe kwalifikacje oraz doświadczenie, aby jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów.

0