Deska tarasowa Gamrat - Fabryka Tarasów
Deski kompozytowe

Deski kompozytowe możemy zastosować na tarasy, schody, balkony, obrzeża basenów, pomosty, ogrodzenia, elewacje, ale także do stworzenia własnej architektury ogrodowej takiej jak ławeczki czy donice…

Czytaj więcej

Pień betonowy

Perfekcyjne odzwierciedlenie przekroju drzewa, struktury słoi oraz niepowtarzalnej kolorystki naszych pieńków tworzy piękne ścieżki lub stopnie nadając mu wyjątkowy i naturalny charakter. Idealnie komponują się ułożone na ozdobnym kamieniu czy trawie tworząc niepowtarzalny i klimatyczny urok Twojego ogrodu, działki lub drogi.

Czytaj więcej

Deska tarasowa Gamrat

Deski tarasowe Gamrat to nowoczesne rozwiązanie dla Twojego tarasu! Jeżeli poszukujesz produkty, który idealnie imituje drewno jednocześnie wykluczając wszystkie jego wady, zapoznaj się z naszą ofertą desek tarasowych WPC!

Czym są deski tarasowe WPC?

Deski kompozytowe WPC są połączeniem wyglądu naturalnego drewna z doskonałą trwałością i odpornością na działanie czynników atmosferycznych. Dzięki temu świetnie sprawdzają się na zewnątrz, pozwalając stworzyć wyjątkową przestrzeń, która jest jednocześnie stylowa oraz elegancka.

Cechy kompozytu WPC:

  • Wyglądem oraz zapachem do złudzenia przypomina drewno,
  • Występuje w bogatej i szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu każdy dopasuje go do swojego tarasu,
  • Jest rozwiązaniem ekologicznym i przyjaznym środowisku,
  • Nie wymaga konserwacji oraz impregnacji,
  • Jest odporny na ogień i ujemne temperatury,
  • Nie ulega odbarwieniom i odkształceniom,
  • Posiada antypoślizgową powierzchnię.

Jakie jest zastosowanie desek kompozytowych?

Dzięki swoim doskonałym właściwościom deski kompozytowe są coraz częściej wykorzystywane nie tylko jako powierzchnia tarasu, ale także w inny sposób. Możemy z ich udziałem stworzyć estetyczne elewacje, a także wykorzystać do wyłożenia schodów lub innych powierzchni. Deski kompozytowe pozwalają również na estetyczny montaż, bez widocznych gwoździ i innych sposobów ich mocowania.

Z jakich materiałów wykonuje się deski tarasowe?

Na rynku mamy dostępnych wiele rozwiązań, które umożliwiają wykończenie naszego tarasu. Najpopularniejszymi z nich są deski kompozytowe oraz deski z naturalnego drewna. Obie opcje mają zarówno wady, jak i zalety i tylko od naszych preferencji zależy, na które się zdecydujemy. Coraz większą popularnością cieszą się deski kompozytowe, które pozwalają na wyeliminowanie wad drewna, dzięki swojej konstrukcji. Decydując się na deski tarasowe, warto wziąć je pod uwagę.

0