Deski tarasowe kompozytowe WPC

Deski kompozytowe możemy zastosować na tarasy, schody, balkony, obrzeża basenów, pomosty, ogrodzenia, elewacje, ale także do stworzenia własnej architektury ogrodowej takiej jak ławeczki czy donice...

Pień - Płyty tarasowe

Perfekcyjne odzwierciedlenie przekroju drzewa, struktury słoi oraz niepowtarzalnej kolorystki naszych pieńków tworzy piękne ścieżki lub stopnie nadając mu wyjątkowy i naturalny charakter. Idealnie komponują się ułożone na ozdobnym kamieniu czy trawie tworząc niepowtarzalny i klimatyczny urok Twojego ogrodu, działki lub drogi.

Podkładki poziomujące

Podkładki poziomujące doskonale sprawdza się przy montażu zarówno tarasów z kompozytu drewna WPC, jak i przy montażu tarasów drewnianych, okien, drzwi, itp.
Podkładki montażowe służą do niwelowania nierówności powierzchni płaskich i pionowych. Pomagają przy montażu i poziomowaniu tarasów, drzwi, okien, fasad i innych elementów stolarki budowlanej.
Można je stosować w dowolnych kombinacjach grubości, a ich specyficzny kształt i budowa powoduje że łatwo używa się ich, gdy element jest już wstępnie przykręcony.
Dzięki temu, że cały element jest pełny mogą przenosić duże obciążenia.

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

0