Deski kompozytowe

Deski kompozytowe możemy zastosować na tarasy, schody, balkony, obrzeża basenów, pomosty, ogrodzenia, elewacje, ale także do stworzenia własnej architektury ogrodowej takiej jak ławeczki czy donice…

Czytaj więcej

Pień betonowy

Perfekcyjne odzwierciedlenie przekroju drzewa, struktury słoi oraz niepowtarzalnej kolorystki naszych pieńków tworzy piękne ścieżki lub stopnie nadając mu wyjątkowy i naturalny charakter. Idealnie komponują się ułożone na ozdobnym kamieniu czy trawie tworząc niepowtarzalny i klimatyczny urok Twojego ogrodu, działki lub drogi.

Czytaj więcej

Podkładki poziomujące

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Podkładki poziomujące doskonale sprawdza się przy montażu zarówno tarasów z kompozytu drewna WPC, jak i przy montażu tarasów drewnianych, okien, drzwi, itp.
Podkładki montażowe służą do niwelowania nierówności powierzchni płaskich i pionowych. Pomagają przy montażu i poziomowaniu tarasów, drzwi, okien, fasad i innych elementów stolarki budowlanej.
Można je stosować w dowolnych kombinacjach grubości, a ich specyficzny kształt i budowa powoduje że łatwo używa się ich, gdy element jest już wstępnie przykręcony.
Dzięki temu, że cały element jest pełny mogą przenosić duże obciążenia.

0