Deski tarasowe PRODECK

PRODECK - to kompozytowe deski tarasowe wytwarzane z najwyższej jakości materiałów. 25-letnia gwarancja na gnicie i butwienie potwierdza ich niezwykłą jakość. Firma pochodząca w 100% z Polski wytwarza swoje produkty w polskiej fabryce, a wszystkie ich deski tarasowe posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i pozwolenia. 

Tarasy kompozytowe PRODECK to połączenie naturalnego piękna i estetyki naturalnego drewna z trwałością nowoczesnych polimerów. To produkt skierowany dla każdego, kto ceni sobie innowacyjne rozwiązania oraz ponadczasowy wygląd. Deski kompozytowe marki PRODECK powstają w wyniku połączenia wysokiej jakości drewna z nowoczesnymi polimerami oraz substancjami poprawiającymi wytrzymałość. 

Deski tarasowe kompozytowe swoim wyglądem bardzo przypominają prawdziwe drewniane deski, jednak są od nich o wiele trwalsze oraz nie wymagają takich czynności jak malowanie czy impregnacja i konserwacja.Aczkolwiek warto pamiętać o tym, aby czyścić deski za pomocą wody i delikatnego środka myjącego.

Budowa tarasu to inwestycja na długie lata - warto, więc zadbać o to, aby materiały, których używamy, były najwyższej jakości. Wybierając produkty PRODECK mogą mieć Państwo pewność, że wybrali najlepiej. Wyliczając wszystkie zalety desek PRODECK nie można się dziwić, że jest to marka polecana przez wiele firm. 


Przejdź do oferty:


Zobacz również: deski tarasowe VENSONdeski tarasowe WINFLOOR, deski tarasowe NEWTECHWOODdeski tarasowe TWINSONdeski tarasowe GAMRATdeski tarasowe DEKARD.