Historia firmy Fabryka Tarasów sięga 2001 roku, czyli początków naszej działalności w branży stolarki okiennej. Już od 18 lat zdobywamy doświadczenie i podnosimy kwalifikacje z zakresu sprzedaży, montażu okien, drzwi oraz deski kompozytowej. Dzięki ogromnej wiedzy oraz wysokiej jakości oferowanych produktów i usług zyskaliśmy szerokie grono zadowolonych klientów w kraju i za granicą. Z początkiem 2014 roku utworzyliśmy spółkę wprowadzając nowe standardy znacząco przyspieszając nasz rozwój, dzięki czemu możemy spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, kontynuując działalność dystrybucyjno-usługową na obszarze Polski i Unii Europejskiej.

Obecnie jesteśmy jednym z największych dystrybutorów deski kompozytowej w Polsce oraz producentem tarasowych płyt betonowych.

Obsługujemy ponad 150 podmiotów gospodarczych w kraju a także zagranicą i liczba ta stale rośnie. Z naszych produktów i usług korzystają firmy developerskie, architektoniczne oraz podwykonawcze.

Rocznie sprzedajemy ponad 1000 tarasów co świadczy o najlepszej jakości oferowanych przez nas produktów oraz doświadczonej i wykwalifikowanej kadrze pracowniczej zajmującej się fachową obsługą klienta przed, w trakcie jak i po sprzedaży.

Jeśli poszukują Państwo rzetelnego dystrybutora desek WPC oraz producenta tarasowych płyt betonowych zachęcamy do skontaktowania się z nami, odwiedzenia naszego biura sprzedaży w Krakowie lub Tarnowie oraz do zakupów w naszym sklepie internetowym.

Chcesz poszerzyć ofertę produktową swojej firmy o nasze płyty tarasowe Concreto i dzięki temu zwiększyć portfel klientów zostań oficjalnym i wyłącznym partnerem biznesowym.

Oferujemy:
- wyjątkową ofertę produktową
- możliwość produkcji na wyłączność w unikalnej kolorystyce wybranych produktów lub pod konkretną inwestycję
- szybkie terminy dostaw
- atrakcyjne progi rabatowe
- materiały reklamowe
- wsparcie techniczne

Wkrótce do oferty dołączą kolejne nowości w postaci płyt architektonicznych, donic, itp