Białystok - Fabryka Tarasów

Deski Tarasowe Kompozytowe Białystok

Jeżeli pragniesz zmienić wygląd swojego tarasu w sposób szybki, łatwy, a co najważniejsze trwały, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą desek tarasowych kompozytowych! Jest to innowacyjny materiał, który pozwala na błyskawiczną metamorfozę przestrzeni wokół domu, która będzie cieszyła się pięknym wyglądam i kondycją przez wiele lat!

Jakie deski tarasowe wybrać w Białymstoku?

W naszej ofercie posiadamy wiele rozwiązań, które w sposób prosty i trwały pozwolą nam na całkowitą metamorfozę naszego tarasu, balkonu czy innej powierzchni. Do najczęściej wybieranych przez naszych Klientów zaliczamy deski tarasowe. Występują one zarówno w wersji z drewna naturalnego, jak i z kompozytu, czyli innowacyjnego zamiennika tradycyjnych desek.

Deski tarasowe, czy deski kompozytowe – które wybrać?

Oczywiście wybór materiału, który posłuży nam do wykończenia naszej przestrzeni tarasowej zależy od naszych oczekiwań wobec efektu. Podstawowa różnica pomiędzy deskami naturalnymi, a kompozytowymi to użyty materiał. Naturalne deski wykonane są ze starannie wyselekcjowanego drewna, natomiast kompozyt to mieszanka włókien drewnianych z tworzywem polimerowym dzięki czemu zyskuje niesamowitą trwałość i odporność na warunki atmosferyczne.

Dodatkową zaletą desek kompozytowych jest również to, że zdecydowanie są one jednymi z najnowocześniejszych sposobów na wykończenie tarasu. Mają świetne właściwości i szeroką gamę kolorystyczną, a także w przeciwieństwie do desek z tradycyjnego drewna, nie ulegają odkształceniom pod wpływem warunków atmosferycznych.

Które ładniejsze – deski tarasowe drewniane czy kompozytowe?

Jest to bardzo indywidualna kwestia, gdyż wśród naszych Klientów znajdują się zarówno fani naturalnego drewna, jak i nowoczesnej formy desek kompozytowych.

Warto zauważyć, że zadaniem kompozytu jest jak najwierniejsze imitowanie naturalnego drewna przy jednoczesnym zachowaniu doskonałych właściwości. Jeżeli nie jesteśmy pewni, który materiał lepiej sprawdzi się wokół naszego domu zawsze umożliwiamy konsultację oraz doradztwo w tym zakresie.

0