Deski tarasowe kompozytowe Bolesławiec - Fabryka Tarasów

Deski kompozytowe Bolesławiec

Stawiasz na jakość, a produkty, które kupujesz, mają za zadanie służyć Ci wiele lat? W takim razie deski kompozytowe to produkt idealny dla Ciebie. Kupując deski WPC w naszym sklepie, otrzymujesz gotowy do montażu i użytku produkt.

Czym są deski kompozytowe? Stanowią one mieszankę drewna naturalnego ze sztucznym tworzywem. Deska kompozytowa może być także nazywana WPC, co stanowi skrót od wood plastic composites.

Czym wyróżniają się deski kompozytowe? Lista ich zalet jest długa, a należą do nich m.in. odporność na promieniowanie UV, niska nasiąkliwość i ścieralność. Ponadto, panele się nie deformują i nie miękną pod wpływem promieni słonecznych.

Dzięki specjalnej fakturze deski kompozytowe są antypoślizgowe, co zwiększa bezpieczeństwo poruszania się po nich, nawet wtedy, kiedy są mokre po deszczu.

Deski tarasowe Bolesławiec

Deski kompozytowe są szczególnie popularne, jeżeli chodzi o podłogi tarasowe, jednak wymagają one użycia dodatkowych elementów, które wspomogą ich montaż – znajdziesz je wszystkie w asortymencie naszego sklepu.

Zdecydowanym plusem desek kompozytowych jest ich piękny wygląd, świetnie imitujący drewno, który sprawia, że ten chętnie wybierany produkt pasuje niemal do każdej przestrzeni i wielu stylów.

Wiele osób, które zastanawia się nad budową lub remontem swojego tarasu, zwykle waha się pomiędzy panelami drewnianymi a kompozytowymi. Prawdą jest, że deski drewniane wymają większej uwagi i regularnej konserwacji. Deski kompozytowe są w dodatku o wiele tańsze od drewnianych, dlatego warto je wybrać, jeśli dysponujesz mniejszym budżetem.

0