Deski tarasowe kompozytowe Chorzów - Fabryka Tarasów

Deski kompozytowe Chorzów

Deski kompozytowe to produkt na miarę XXI wieku. Dzięki wykorzystaniu przy ich produkcji nowoczesnych technologii łączą one najlepsze cechy drewna i tworzywa sztucznego. Świetnie się prezentują, a przy tym ich parametry sprawiają, że posłużą one nie jeden sezon.

Warto zwrócić uwagę na kilka istotnych cech kompozytu, a należy do nich przede wszystkim estetyka. Produkt wyróżnia się swoim wyglądem, szczególnie w przypadku stylowej opcji szczotkowanej. Charakteru deskom dodają dwa typy ryflowania – szeroki oraz wąski. To, która strona ma być eksponowana, należy już do Twojej decyzji.

Inna ważna cecha kompozytu to wysoka trwałość produktu. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii udało się pozyskać deskę, która posiada najlepsze stabilizatory UV, a także dodatki uszlachetniające. Dzięki nim produkt zachowuje trwałość koloru, wysoką odporność na temperaturę i nie wchłania praktycznie w ogóle wilgoci. Co więcej, deska się nie odkształca i zachowuje swój pierwotny stan przez długi czas.

Deski tarasowe Chorzów

Renowacja i czyszczenie desek kompozytowych tarasowych jest dziecinnie proste. Tarasy z drewna kompozytowego są łatwe w pielęgnacji, czyszczą się łatwo, a do ich mycia wystarczy zwykła szczotka lub myjka ciśnieniowa. Deski kompozytowe nie wymagają problematycznej i czasochłonnej konserwacji czy malowania.

Deski tarasowe z kompozytu są bardzo łatwe w montażu. Układanie tarasu to raczej przyjemność niż praca. Wszystkie elementy potrzebne do zbudowania tarasu również znajdują się w naszym asortymencie.

0