Deski tarasowe kompozytowe Działdowo - Fabryka Tarasów

Deski kompozytowe Działdowo

W asortymencie naszego sklepu wszystkie oferowane deski kompozytowe spełniają rygorystyczne normy i standardy, dlatego nasi klienci mają pewność, że są one inwestycją na długie lata. Warte podkreślenia jest, że powierzchnia desek nie deformuje się pod wpływem wysokich i niskich temperatur, co stanowi ich ważną zaletę.

Na uwagę zasługuje również atrakcyjny design desek kompozytowych. Proponowane różne warianty produktu występują w wielu rozmaitych kolorach i wymiarach, co ułatwia znalezienie czegoś odpowiedniego dla siebie. Nasze deski kompozytowe prezentują się wyjątkowo elegancko, a zarazem nowocześnie i stylowo.

Deski tarasowe Działdowo

Jeżeli chodzi o taras, to najczęściej wybieranym materiałem do wykończenia jego podłogi są deski drewniane. Mimo że na rynku jest dostępnych wiele gatunków, które różnią się od siebie specyfikacją techniczną, wyglądem oraz wytrzymałością, nie są one jednak rozwiązaniem idealnym. Struktura desek drewnianych jest podatna na działanie rozmaitych czynników środowiskowych, biologicznych oraz pochłanianie wilgoci. Ponadto, ceny desek produkowanych z gatunków drzew egzotycznych nie należą do najtańszych.

Znakomitą alternatywę dla podłóg drewnianych stanowią deski tarasowe kompozytowe. Łączą one w sobie walory estetyczne drewna, jednak odznaczają się znacznie wyższą odpornością na różne czynniki zewnętrzne oraz trwałością.

Kompozyt nie wymaga impregnacji, co dodatkowo obniża koszty oraz pomaga oszczędzić cenny czas, który można poświęcić na… relaks na tarasie.

0