Garwolin - Fabryka Tarasów

Pochodzisz z Garwolina lub najbliższych okolic i zamierzasz stworzyć przy Twoim domu przestrzeń do wypoczynku na świeżym powietrzu? Taras to idealnie miejsce do wiosennego oraz letniego odpoczynku, niekiedy sprawdzi się nawet w trakcie ciepłych, jesiennych dni. Aby takie miejsce bezawaryjnie służyło przez jak najdłuższy czas, niezbędne jest wybranie odpowiedniego materiału, z którego powstanie trwała nawierzchnia. W takiej roli świetnie sprawdzą się znajdujące się w naszej ofercie deski kompozytowe.

Tarasowe deski kompozytowe Garwolin – cechy charakterystyczne

Oferowane przez nas deski tarasowe wytwarzane są z kompozytu, czyli surowca o niejednorodnym składzie. Co wyróżnia go pośród innych materiałów o podobnym przeznaczeniu? Najbardziej istotne jest to, że tworzą go co najmniej dwa komponenty (składniki), które cechują się całkowicie odmiennymi właściwościami, przez co bazuje się na tym, co jest w nich najlepsze. W tym przypadku jest to naturalne drewno oraz tworzywo sztuczne. A więc atrakcyjność wizualna bezpośrednio łączy się tutaj z wysoką jakością oraz trwałością. To idealna alternatywa dla wszystkich osób, które cenią sobie wygląd drewna, jednak nie chcą zaprzątać sobie głowy jego regularną impregnacją i konserwacją. Już teraz postaw na deski kompozytowe Garwolin i stwórz taras, o którym od tak dawna marzyłeś.

Jakie są zalety desek tarasowych z kompozytu?

Tarasowe deski z kompozytu Garwolin – zastanawiasz się nad wyborem takiego rozwiązania? Sprawdź ich najważniejsze mocne strony, a podjęcie decyzji będzie oczywiste:

  • estetyczny wygląd,
  • wszechstronne zastosowanie (nie tylko taras, ale i balkon, ogrodzenie, czy elewacja budynku, buda dla psa, piaskownica dla dziecka oraz liczne dekoracyjne elementy infrastruktury ogrodowej),
  • wysoka jakość,
  • odporność na działanie czynników atmosferycznych,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • brak problemów z odkształceniami i odbarwieniami,
  • długotrwała żywotność,
  • wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne,
  • brak konieczności systematycznej impregnacji i zaopatrywania się w specjalistyczne preparaty,
  • bezpieczeństwo – antypoślizgowa nawierzchnia.

 

Jak wygląda montaż takich desek na tarasie?

Kolejnym ogromnym atutem, jaki bez dwóch zdań posiadają deski kompozytowe Garwolin, jest to, że niezwykle łatwo jest je zamontować w konkretnym miejscu. Wiele osób decyduje się na skorzystanie w takiej sytuacji ze wsparcia fachowców – gorąco do tego zachęcamy. Jednak jest również grupa, która posiada odpowiednie umiejętności oraz narzędzia do tego, aby zrobić to na własną rękę. Punktem wyjścia jest przygotowanie stabilnego fundamentu, na którym obok siebie ułoży się deski. Dzięki specjalnym profilowaniom oraz praktycznym klipsom montażowym wcale nie jest to trudne. Na koniec deski przycina się zgodnie z potrzebami, a potem starannie maskuje wszystkie brzegi. Zatem postaw na tarasowe deski kompozytowe i w praktyce przekonaj się o wszystkich ich zaletach.

0