Gdynia - Fabryka Tarasów

Deski Kompozytowe Gdynia

Posiadamy szeroką ofertę desek kompozytowych, które są idealnym rozwiązaniem dla ludzi poszukujących nowoczesnej metody na wykończenie swojego tarasu, balkonu lub innej powierzchni. Kompozyt posiada szereg właściwości, które sprawiają, że idealnie nadaje się do używania w pracach wykończeniowych wokół domu.

Elewacja kompozytowa w Gdyni

Jeżeli chcemy wykończyć nasz dom w niestandardowy sposób, warto rozważyć wykonanie elewacji z desek kompozytowych. Nadadzą one naszemu domowi eleganckiego i nowoczesnego wykończenia, a dzięki dużemu wyborowi kolorów z pewnością będziemy mogli zrealizować naszą wizję. Doskonałe właściwości kompozytu sprawiają, że elewacja przetrwa wiele lat w doskonałej kondycji.

Dlaczego warto wybrać deski kompozytowe?

Deski kompozytowe świetnie sprawdzą się w przypadku osób, które nie chcą, bądź nie mają czasu, na skomplikowane zabiegi pielęgnacyjne tarasu, a jednocześnie pragną mieć estetyczną przestrzeń wokół domu.

Różnego rodzaju testy wykazują, że kompozyt wypiera drewno, jeżeli chodzi o wytrzymałość i odporność na różnego rodzaju czynniki. Jest to nowoczesne rozwiązanie, które doskonale dopasowuje się do naszego stylu życia.

Jak dbać o deski kompozytowe?

Deski kompozytowe nie wymagają specjalnej konserwacji. Nie nasiąkają wodą, nie odkształcają się, a także nie wymagają stosowania specjalnych preparatów i środków konserwujących, jak w przypadku desek drewnianych. Posiadają jednak antypoślizgową powierzchnię, która sprzyja osadzaniu się brudu. Możemy temu jednak z łatwością zaradzić poprzez mycie, np. myjką ciśnienieniową.

0