Grodzisk Mazowiecki - Fabryka Tarasów

Deski kompozytowe na taras Grodzisk Mazowiecki

Deski kompozytowe to rozwiązanie, które pozwoli Ci odmienić swój taras w sposób szybki, efektowny i trwały. Stanowią najnowsza alternatywę dla drewna tradycyjnego na rynku i zaczynają zrzeszać coraz więcej fanów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą desek tarasowych z kompozytu!

Właściwości desek kompozytowych

Deski kompozytowe produkuje się z mieszanki włókien drewnianych oraz tworzywa PCV, które odpowiada za doskonałe właściwości kompozytu. Dzięki zawartości naturalnego drewna materiał ten posiada wiele jego właściwości, ale jednocześnie wyklucza wady drewna dzięki dodatkowi polipropylenu.

Zalety ogrodzenia kompozytowego

Zalety drewna kompozytowego docenianie są przez coraz większą ilość ludzi. Nie bez powodu:

  • Są niezwykle łatwe w czyszczeniu
  • Nie musimy ich konserwować
  • Wyglądem do złudzenia przypominają drewno
  • Mają bardzo szeroką gamę kolorów
  • Są bardzo wytrzymałe i odporne na czynniki mechaniczne

Drewno czy kompozyt – co wybrać w Grodzisku Mazowieckim?

W zależności od tego, jakie są Twoje oczekiwania względem efektu prac przy wykończeniu tarasu, balkonu lub innych elementów domu, takiego wyboru powinieneś dokonać. Warto pamiętać, że drewno naturalne, nawet najlepszego gatunku wymaga regularnych prac konserwacyjnych, aby utrzymać je w dobrej kondycji. Bez dbania o nie, będzie ulegało odkształceniom, przebarwieniom i innym czynnikom atmosferycznym.

Kompozyt został zaprojektowany w ten sposób, aby skutecznie wykluczyć wady drewna. Nie odkształca się, a także nie musimy regularnie go konserwować – wystarczy mycie w zależności od potrzeb. Dodatkowo nie przebarwia się pod wpływem promieni UV i nie straszna mu wilgoć. Nowoczesne kolory i forma pozwalają również dopasować go do każdego projektu.

0