Deski tarasowe kompozytowe Gryfino - Fabryka Tarasów

Deski kompozytowe Gryfino

Deski kompozytowe stanowią coraz bardziej popularny materiał budowlany. Dzięki nowoczesnej technologii udało się uzyskać produkt, który świetnie imituje drewno, a ponadto wyróżnia się wieloma innymi cechami, sprawiającymi, że zyskuje on przewagę nad deskami drewnianymi.

W ich składzie spotkać można mączkę drzewną (60%), wysoko zagęszczony polietylen (35%) oraz inne dodatki chemiczne (5%). Ponadto, wysokiej jakości materiały i nowoczesna technologia produkcji zapewniają deskom kompozytowym wysoką wytrzymałość.

Do najważniejszych cech desek WPC należy naturalny wygląd, który nie sprawia wrażenia, że materiał nie jest drewnem. Wielu klientów ceni sobie także łatwy montaż desek kompozytowych – czy to na tarasie, czy jako elewację, czy też ogrodzenie. Deski mają także inne szerokie zastosowanie. Wystarczy wspomnieć o balkonach, podestach przy basenach, pomostach, budzie dla psa…

Deski tarasowe Gryfino

Ważną cechą desek kompozytowych jest fakt, że nie wymagają one konserwacji, czyli w konsekwencji są bezobsługowe. Taras wykonany z tego nowoczesnego materiału odznacza się wysoką odpornością na działanie insektów, pleśni oraz grzybów. Co więcej, nie ulega on procesom gnicia i butwienia.

Deska kompozytowa to wygodny i prosty materiał, który sprawdza się na dużych inwestycjach, jak i w niewielkich przydomowych aranżacjach. Dzięki doskonałej imitacji drewna deski zachowują wszystkie zalety tworzyw sztucznych, a wśród nich należy wymienić wspomnianą trwałość i łatwość utrzymania w czystości.

0