Deski tarasowe kompozytowe Kłodzko - Fabryka Tarasów

Deski kompozytowe Kłodzko

Deski kompozytowe w naszej ofercie to szeroki wybór różnego rodzaju produktów oraz elementów niezbędnych do ich montażu.

Deska kompozytowa to produkt godny uwagi szczególnie dla tych osób, które szukają materiału wykończeniowego na lata, a przy tym chcą zachować korzystną relację trwałości i ceny. Oferowane przez naszą firmę rozwiązania charakteryzują się przede wszystkim łatwym sposobem montażu, który opiera się na specjalnym ukształtowaniu desek oraz systemie wkrętów i klipsów.

Oferowane przez nas deski z kompozytu są dwustronne, przy czym na jednej ze stron znajduje się faktura drewna, która jest przyjemna w dotyku i świetnie imituje naturalne drewno. W naszym asortymencie znajdują się deski kompozytowe tarasowe ryflowane, które występują w wielu wariantach kolorystycznych. Imitują one m.in. jodłę, orzech czy dąb.

Deski tarasowe Kłodzko

Jeśli szukasz idealnego materiału na podłogę tarasową, to właśnie kompozyt stanowi wybór idealny. Wynika to z kilku czynników. Przede wszystkim podłoga z desek kompozytowych jest bardzo łatwa do utrzymania w czystości i nie wymaga ona praktycznie żadnej pielęgnacji. Nie trzeba jej też specjalnie konserwować, a jedynie od czasu do czasu przemyć – najlepiej z wykorzystaniem myjki ciśnieniowej.

Jedną z głównych zalet desek kompozytowych jest zachowanie estetycznego wyglądu przez długie lata, a także niewielka zmiana kolorystyki rozłożona w czasie, która przyczynia się do tego, że materiał jeszcze lepiej imituje drewno.

0