Deski tarasowe kompozytowe Morąg - Fabryka Tarasów

Deski kompozytowe Morąg

Deski kompozytowe to długotrwałe rozwiązanie na taras, elewację czy ogrodzenie, ale nie tylko. Dzięki uniwersalności materiału, jakim jest kompozyt, znajduje on także szerokie zastosowanie przy innych elementach domu. Kompozyt to przede wszystkim odpowiedni wybór dla tych, którym w głównej mierze zależy na produkcie bezobsługowym.

Deski kompozytowe z naszej oferty charakteryzują się zwiększoną odpornością na przebarwienia i zarysowania. Do największych zalet kompozytu należą z pewnością łatwość w użytkowaniu i pielęgnacji, które to cechy stanowią główne argumenty za wyborem właśnie tego produktu.

Decydując się na zakup desek kompozytowych, nie trzeba przejmować się corocznym olejowaniem w celu zachowania koloru drewna. Kolor desek nie ulega zmianie, tak jak ma to miejsce w przypadku produktów z naturalnego drewna. Istotną zaletą desek kompozytowych jest też ich fabryczne szczotkowanie, dzięki któremu mają one cechy antypoślizgowe.

Deski tarasowe Morąg

Deski tarasowe kompozytowe nadają się zarówno, aby zamontować je na wylewce betonowej, jak i na słupach czy płytach betonowych.

Deski są przytwierdzane bezpośrednio do legarów kompozytowych z wykorzystaniem klipsów systemowych. Są one także dostępne w naszej ofercie. Dzięki nim uzyskuje się ukryty montaż, co dodatkowo zwiększa walory wizualne całej konstrukcji.

Do desek kompozytowych warto wykorzystać również specjalne listwy maskujące, które są idealne do zakończeń tarasów.

0