Deski tarasowe kompozytowe Olkusz - Fabryka Tarasów

Deski kompozytowe Olkusz

Deski kompozytowe to produkt, który zyskuje coraz więcej fanów – zarówno wśród osób prywatnych, jak i firm. Doskonale wpisuje się on w potrzeby szerokiej grupy odbiorców, którzy szukają produktu spełniającego dwa kryteria: wysoka jakość i przystępna cena.

Najważniejszą rzeczą, jeśli chodzi o deski kompozytowe, jest bezpieczeństwo, które zapewniają. Wykorzystując kompozyt, jako materiał do zbudowania lub remontu tarasu, możesz po nim chodzić po deszczu. Jest to więc idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, które lubią rozrabiać i nie zawsze są uważne.

Deski kompozytowe posiadają specjalną, antypoślizgową powierzchnię i żłobienia, które minimalizują ryzyko poślizgnięcia się. Dodatkowo świetnie przygotowana i przyjazna powłoka nie ma wystających drzazg, co sprzyja bezpiecznej zabawie dzieci.

Deski tarasowe Olkusz

Ponadto, deski kompozytowe to kompletny system. Do ich montażu wykorzystuje się legary, klipsy mocujące oraz zestawy wkrętów z dołączonym bitem. W naszym asortymencie nie brakuje również profili wykończeniowych, zaślepek, ćwierćwałków i niezwykle użytecznych listew maskujących.

Warto zwrócić uwagę na atrakcyjny design desek kompozytowych, które można z powodzeniem wykorzystać na tarasie. Proponowane przez nas różne warianty produktu występują w wielu rozmaitych wydaniach kolorystycznych i różnych rozmiarach. Deski kompozytowe z naszej oferty prezentują się nienagannie przez długie lata, a przestrzeni wokół nadają nowoczesnego charakteru.

0