Deski tarasowe kompozytowe Piotrków Trybunalski - Fabryka Tarasów

Kompozyt to materiał, który cieszy się coraz większą popularnością. Dzieje się tak między innymi ze względu na jego świetne właściwości, które sprawiają, że idealnie nadaje się jako materiał wykończeniowy tarasów, balkonów schodów, czy nawet elewacji. Poznaj naszą ofertę desek tarasowych kompozytowych i zastosuj je wokół swojego domu. Przekonaj się, jak innowacyjnym materiałem jest kompozyt!

Czym są deski tarasowe kompozytowe?

Deski tarasowe kompozytowe to deski wykonane sztucznie z mieszaniny włókien drewnianych i materiału polimerowego. Ich głównym zadaniem jest imitowanie drewna naturalnego, ale jednocześnie wykluczanie jego wad. Dzięki temu stanowią one nie tylko estetyczny sposób na wykończenie tarasu, ale pozwalają również nie martwić się o jego trwałość i długowieczność.

Zalety desek tarasowych kompozytowych

Mogłoby się wydawać, że sztuczny materiał nigdy nie dorówna naturalnemu drewnu, a jednak kompozyt został opracowany w taki sposób, aby jak najlepiej oddawać charakter drewna. Do najważniejszych zalet desek kompozytowych możemy zaliczyć:

  • Imitują drewno zarówno wyglądem, jak i zapachem, gdyż zawierają je w swoim składzie,
  • Występują w wielu kolorach, dzięki czemu każdy dopasuje je do swojego domu,
  • Są ekologiczne i bezpieczne dla środowiska naturalnego, nie wydzielają żadnych substancji w kontakcie z wodą czy deszczem,
  • Nie wymagają konserwacji ani impregnowania, a mimo to nie ulegają odkształceniom, przebarwieniom i degradacji pod wpływem czynników atmosferycznych,
  • Posiadają antypoślizgową powierzchnię.

Deski kompozytowe w Piotrkowie Trybunalskim

Zapoznaj się z naszą ofertą desek kompozytowych i dobierz odpowiednie dla siebie. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu z obsługą naszego sklepu, która rozwieje wszystkie wątpliwości i pomoże w wyborze najlepszego rozwiązania.

0