Płock - Fabryka Tarasów

Deski tarasowe i kompozytowe – Płock

Szukasz trwałego oraz atrakcyjnego wizualnie materiału, z którego stworzysz na tarasie lub balkonie przestrzeń do wypoczynku na świeżym powietrzu? Jednym z ciekawych rodzajów nawierzchni zewnętrznej są deski kompozytowe. Takie rozwiązanie cieszy się coraz większą popularnością. Poznaj naszą ofertę i dowiedz się więcej informacji na ten temat. Liczne zalety desek tarasowych Cię zaskoczą!

Deski kompozytowe Płock – charakterystyka

Deski tarasowe produkowane są z kompozytu, czyli rodzaju materiału o niejednorodnym składzie. Tworzą go przynajmniej dwa komponenty cechujące się zupełnie innymi właściwościami. Dzięki takiemu nowatorskiemu połączeniu możliwe jest czerpanie radości z naturalnego wyglądu desek kompozytowych (zbliżonego do drewna), przy równoczesnej zdecydowanie większej trwałości omawianego tworzywa.

W związku z tym jest to świetne rozwiązanie dla osób, które pragną mieć taras, balkon, czy podest w altanie wyglądający jak drewniany, jednak obawiają się, że nie sprostają działaniom związanym z impregnacją oraz regularną konserwacją takiego materiału. Tutaj ten problem nie jest zauważalny, a aspekty wizualne naprawdę potrafią zaskoczyć nawet najbardziej wymagające osoby.

Czy warto inwestować w deski kompozytowe w Płocku?

Stawiając na znajdujące się w naszej ofercie deski kompozytowe, możesz czerpać z licznych zalet, którymi wyróżnia się ten produkt. Najważniejsze mocne strony to:

  • wysoka odporność na działanie czynników atmosferycznych,
  • wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne np. ścieranie,
  • brak konieczności dokonywania regularnych konserwacji,
  • nieskomplikowany montaż,
  • łatwość oczyszczania z zabrudzeń,
  • niewystępowanie odkształceń na powierzchni desek,
  • antypoślizgowa nawierzchnia,
  • duża estetyka wizualna oraz niewidoczne łączenia pojedynczych desek,
  • uniwersalność zastosowania i możliwość dopasowania do dowolnego stylu architektonicznego,
  • dostępność szerokiej gamy kolorystycznej produktu.

Zastosowanie desek kompozytowych – najważniejsze informacje

Wśród zaprezentowanych powyżej mocnych stron desek kompozytowych za najważniejszą można uznać wszechstronność zastosowania tego produktu. Uniwersalność takiego rozwiązania sprawia, że materiał ten w wielu miejscach zda egzamin jako stabilna nawierzchnia. Podłoga na tarasie, parkiet na balkonie, czy podest w altanie to tylko najpopularniejsze propozycje. Oprócz tego z desek tarasowych stworzysz: schody, jak również obrzeża ulokowanych na podwórku oczek wodnych lub basenów. W otoczeniu swojego domu możesz wyczarować z nich także wiele elementów ogrodowej architektury. Alejki, różnej wielkości donice na kwiaty, buda dla czworonożnego pupila, czy piaskownica dla Twojego dziecka – możliwości jest naprawdę wiele.

 

0