Deski tarasowe kompozytowe Słupsk - Fabryka Tarasów

Deski kompozytowe tarasowe Słupsk

Poszukujesz idealnej nawierzchni zewnętrznej na urządzenie wymarzonego tarasu, balkonu lub schodów? Świetnym materiałem, który sprawdzi się jako solidny podest tarasowy, jest kompozyt. Niezwykle trwała zawartość zapewnia wytrzymałość nawierzchni na wszelkie warunki pogodowe przez lata, a sam wygląd desek nadaje elegancji całej przestrzeni. Deski kompozytowe tarasowe to jeden z popularniejszych materiałów używanych do okrycia zewnętrznych powierzchni.

Deski kompozytowe Słupsk – efektowny wygląd

Deski tarasowe ze względu na wygląd imitowanego drewna tworzą niepowtarzalne aranżacje tarasów oraz balkonów. Podest tarasowy jest podstawowym elementem każdej przestrzeni i pełni funkcje eleganckiego, nowoczesnego tła. Uniwersalny wygląd i ponadczasowa imitacja drewna wpasuje się w wystrój każdego tarasu, a możliwość dopasowania kompozytu pod względem koloru, spełni najbardziej wymagające gusta. Wybierając kompozyt jako nawierzchnię swojego tarasu, balkonu czy schodów, możesz mieć pewność, że zachowa on niezmienny wygląd na lata.

Deski kompozytowe tarasowe Słupsk – zawartość kompozytu

Niezmienny i niepowtarzalny wygląd desek kompozytowych można zawdzięczyć wyjątkowej mieszance związków, które zapewniają trwałość i wytrzymałość na lata. Kompozyt składa się z mieszanki pyłu drewnianego z dodatkiem różnych polimerów. Skład mączki drzewnej i polichlorku winylu wpływa na wytrzymałość desek kompozytowych. Co więcej, płyty tarasoweodporne na wszelkie warunki atmosferyczne, panujące niezależnie od pory roku. Kompozyt jest wytrzymały bez względu na wysokie czy bardzo niskie temperatury, przez co deski kompozytowe tarasowe się nie odkształcają oraz są odporne na uszkodzenia. Dodatkowym atutem jest brak konieczności impregnowania desek, co niezwykle ułatwia dbanie o wystrój tarasu.

Deski kompozytowe tarasowe Słupsk – wygodny montaż

Montaż desek tarasowych jest niezwykle prosty i szybki. Kompozyt wymaga specjalnej podkonstrukcji, która to zapewnia trwałość i wytrzymałość desek. Bezpośrednio na betonie układane są legary, czyli belki, które są podporą dla desek kompozytowych tarasowych. To na nich układane są płyty tarasowe, które dzięki lekkości i wyprofilowanym krawędziom, zapewniają łatwe i szybkie mocowanie. Końcowym etapem jest wypełnienie pustych krawędzi specjalną listwą maskującą.

0