Deski tarasowe kompozytowe Sobótka - Fabryka Tarasów

Deski tarasowe kompozytowe Sobótka

 

Deski tarasowe Sobótka to przykład nowoczesnego połączenia mączki drzewnej z PVC. Takie zestawienie pokazuje, że rezultat zespojenia tych dwóch surowców wyróżnia się o wiele lepszymi parametrami niż wtedy, gdy materiały te występują w pojedynkę. Nikogo nie powinno więc dziwić, że kompozyt charakteryzuje się wieloma mocnymi stronami.

Stworzone z tego materiału deski kompozytowe Sobótka, są ekologiczne i przyjazne dla środowiska naturalnego. Już na pierwszy rzut oka zachwycają one swoją estetyką, ponieważ do złudzenia przypominają drewno. Inne zalety tego produktu to: odporność na działanie czynników atmosferycznych (takich jak deszcz, śnieg, wiatr oraz wysokie i niskie temperatury), wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, dostępność kilku wersji kolorystycznych, nieuleganie odkształceniom, brak wymogu impregnacji, antypoślizgowość i łatwość utrzymania nawierzchni w czystości. Istnieje możliwość docinania takich desek na dowolny wymiar, a tym samym dopasowywania ich do własnych potrzeb.

Deski tarasowe Sobótka to rozwiązanie, na które powinny postawić osoby posiadające wygórowane wymagania wobec materiału tworzącego nawierzchnię ich tarasu. W efekcie powstanie funkcjonalny obiekt przeznaczony do wypoczynku, który dzięki swoim walorom wizualnym dopasuje się do wyglądu otoczenia, w jakim przyjdzie się mu znaleźć. Już teraz zapoznaj się z naszą ofertą desek kompozytowych, a potem zastosuj je nie tylko na tarasie, ale także tworząc infrastrukturę ogrodową, ogrodzenie, czy elewację budynku.

 

0