Deski tarasowe kompozytowe Sochaczew - Fabryka Tarasów

Deski kompozytowe tarasowe Sochaczew

Marzysz o idealnie urządzonym tarasie, balkonie lub innej  powierzchni zewnętrznej. Warto zadbać o podstawowy element, czyli podest tarasowy. Element zapewnia tło całej aranżacji, dlatego niezwykle ważny jest wybór odpowiedniego materiału tarasowego. Jednym ze sprawdzonych oraz popularnych nawierzchni jest kompozyt, który gwarantuje trwałość na lata. Jego wyjątkowo solidny skład odporny jest na wszelkie temperatury, dlatego komfort użytkowania desek kompozytowych tarasowych jest bardzo wysoki.

Deski tarasowe Sochaczew – zawartość kompozytu

Kompozyt jest niezwykle wytrzymałym materiałem, ze względu na zawartość różnych polimerów. Mieszanka pyłu drewnianego i występująca mączka drzewna wraz z polichlorkiem winylu zapewnia niezmienny wygląd przez lata. Wszystko dzięki odporności na różne warunku pogodowe, niezależnie od panującej pory roku. Co więcej, deski kompozytowe nie wymagają impregnowania, a skład chroni przed odkształcaniem się i uszkodzeniami.

Deski tarasowe kompozytowe – ponadczasowy wygląd

Kompozytowe deski często wybierane są ze względu na spektakularny wygląd, jaki tworzą w wystroju całej aranżacji. Kompozyt jest coraz częściej wybieranym materiałem na pokrycie zewnętrznych powierzchni ze względu na imitację drewna. Nowoczesny wygląd tworzy doskonałe i eleganckie aranżacje balkonów oraz tarasów, a wytrzymałość kompozytu pozwala cieszyć się zachwycającym efektem desek tarasowych przez lata. Dodatkowo szeroka oferta posiada obszerną gamę kolorystyczną desek tarasowych, które można dopasować pod każdy wystrój.

Deski kompozytowe tarasowe – montaż

Popularny kompozyt wybierany jest nie tylko ze względu na ponadczasowy wygląd, ale i na funkcjonalność. Poza trwałością zapewnia niezwykle wygodny montaż oraz komfort użytkowania. Przed położeniem płyt kompozytowych potrzebna będzie specjalna podkonstrukcja z betonu, na którym ułożyć można legary, czyli belki podtrzymujące deski kompozytowe tarasowe. Lekkość płyt oraz wyprofilowane krawędzie pozwalają na szybkie mocowanie desek. Zależnie od preferencji, na sam koniec można wypełnić puste krawędzie specjalną listwą maskującą.

0