Deski tarasowe kompozytowe Stalowa Wola - Fabryka Tarasów

Deski kompozytowe Stalowa Wola

Deski kompozytowe stanowią ozdobę niejednego domu, działki czy ogrodu. Ich zastosowanie w różnej przestrzeni nadaje niepowtarzalnego i nowoczesnego wyglądu.

W asortymencie naszego sklepu znajdują się deski kompozytowe najwyższej jakości. W ich składzie znajduje się polietylen o podwyższonej gęstości (30%), a także pył drzewny, czyli mączka drzewna (60%).

Plusem desek kompozytowych jest ich oryginalny design, doskonale bowiem naśladują one deski drewniane. Kompozyt do złudzenia przywodzi na myśl drewno. Jednak deski WPC są proste w konserwacji i nie wymają dużej pracy, jeżeli chodzi o ich pielęgnację – w przeciwieństwie do drewna.

Deski kompozytowe wyróżniają się wysoką trwałością. Dla wielu osób ważnym argumentem za zakupem desek jest fakt, że nie wymagają one impregnacji czy malowania (jak to jest w przypadku drewna).

Deski tarasowe Stalowa Wola

Deski kompozytowe tarasowe to jeden z najchętniej wybieranych produktów w naszym sklepie. Wynika to przede wszystkim z ich przewagi nad drewnem, które wymaga regularnej konserwacji oraz częstej pielęgnacji, co i tak nie pomaga w 100% w zachowaniu ich właściwości i nienagannego wyglądu. Desek tarasowych nie trzeba skrupulatnie czyścić, tylko od czasu do czasu umyć je za pomocą myjki ciśnieniowej.

Co więcej, deski tarasowe nie są trudne w montażu. Legary, które stanowią podporę desek, są układane bezpośrednio na wylewce. Jednak układając deski, należy pamiętać o jednej ważnej rzeczy:, ich prawidłowe ułożenie jest istotne ze względu na wpływ montażu na spadek wody.

0