Stargard - Fabryka Tarasów

Deski kompozytowe tarasowe Stargard

Poszukujesz solidnego materiału, który stworzy niepowtarzalny podest tarasowy? Zewnętrzne powierzchnie wymagają wytrzymałości oraz odporności na wszelkie warunki atmosferyczne, a skład kompozytu zdecydowanie je zapewnia. Świetny wygląd imitowanego drewna sprawdzi się w wystroju każdej przestrzeni, a szeroka oferta pozwala dobrać tarasowe deski w każdym kolorze. Jeśli chcesz stworzyć wymarzoną aranżację tarasu lub balkonu, warto postawić na solidne deski kompozytowe.

Deski kompozytowe Stargard – właściwości kompozytu

Wytrzymałość desek kompozytowych zapewnia skład, który jest mieszanką pyłu drewnianego z tworzywami PCV. Zawartość mączki drzewnej, polichlorku winylu i różnych polimerów sprawia, że kompozyt jest odpornym materiałem zarówno na bardzo wysokie, jak i niskie temperatury. Co więcej, deski kompozytowe nie wymagają impregnowania, nie odkształcają się oraz ich skład chroni przed uszkodzeniami. Jeśli szukamy materiału na okrycie zewnętrznych powierzchni, kompozyt z pewnością jest inwestycją na lata.

Deski tarasowe Stargard – ponadczasowy wygląd

Tarasowe podesty wyglądają zachwycająco przez efekt imitowanego drewna. Są świetnym wyborem dla osób, które cenią sobie zarówno wygodę, jak i estetyczny wygląd. Ponadczasowe drewno świetnie sprawdza się w każdej aranżacji, a szeroki wybór kolorystyczny desek tarasowych, pozwala dobrać płyty w każdym kolorze. Modne odcienie szarości, czerni, ciepłego brązu oraz modnej bieli, są idealnym wyborem dla każdego wystroju tarasu czy balkonu.

Deski kompozytowe Stargard – prosty montaż

Kompozyt jest funkcjonalnym materiałem nie tylko ze względu na wytrzymałość i solidny skład, ale również dzięki możliwości prostego montażu. Do rozpoczęcia mocowania płyt, należy przygotować specjalną podkonstrukcję, najlepiej wykonanej z betonu. Na nim położone są elementy poziomujące, które trzymają belki, czyli tzw. legary. Legary zapewniają stabilność desek kompozytowych i pełnią funkcję podpory. Po przygotowaniu konstrukcji można rozpocząć mocowanie desek tarasowych. Dzięki wyprofilowanym krawędziom oraz pustym środkom montaż jest bardzo prosty i szybki.

0