Deski tarasowe kompozytowe Strzelno - Fabryka Tarasów

Deski kompozytowe Strzelno

Jeśli zainteresowałeś/aś się tematem desek kompozytowych i rozważasz ich zakup, to jesteś we właściwym miejscu. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór różnego rodzaju desek oraz wszystkie elementy niezbędne do ich montażu.

Do największych zalet desek kompozytowych należy wysoka estetyka, ponieważ na ich powierzchni nie zobaczy się śladów wkrętów ani gwoździ. Deski podczas montażu są łapane klipsem, a wszelkie nierówności niwelowane są za pomocą klinów. Dodatkowym atutem jest fakt, że brzegi desek są osłonięte specjalną listwą. Całość sprawia, że deski naprawdę dobrze się prezentują i świetnie imitują drewno.

Jeżeli chodzi o wybór desek kompozytowych, to w naszym sklepie znajdziesz deski różnego rodzaju. Charakteryzują się one innymi rozmiarami, zarówno jeżeli chodzi o ich długość, jak i grubość. Dla wielu klientów ważny jest również fakt, że deski można swobodnie przycinać – w zależności od preferencji.

Deski tarasowe Strzelno

Deski kompozytowe idealnie nadają się do użytku w wielu miejscach, jednak najczęściej wykorzystuje się je na tarasach. Powierzchnia desek posiada regularne zagłębienia, które prezentują się nienagannie, a w dodatku są miłe w dotyku, więc można po nich chodzić boso.

Do montażu desek kompozytowych stosuje się podłużne legary nośne i klipsy montażowe. Nieduży zestaw wystarczy, by stworzyć elegancki i wytrzymały taras albo balkon.

Podobnie jak pozostałe deski kompozytowe deska tarasowa jest dwustronna. Oznacza to, że uzyskamy różny efekt wizualny w zależności od indywidualnych potrzeb.

0