Suwałki - Fabryka Tarasów

Deski tarasowe kompozytowe – Suwałki

Szukasz desek kompozytowych, które idealnie będą prezentować się na tarasie, balkonie, a także przy basenie czy jako ścieżka w Twoim ogrodzie? Nie musisz już dłużej szukać, wybierz najlepsze deski kompozytowe w Fabryce Tarasów! Od 2001 roku, czyli początków naszej działalności w branży stale kształcimy się i poszerzamy nasze kwalifikacje, aby zaproponować Ci jak najlepsze rozwiązania! Nasza bogata oferta sprawia, że z pewnością znajdziesz u nas produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Deski tarasowe – zalety

Budujesz swój wymarzony taras? Mamy dla Ciebie wysokiej jakości deski tarasowe! Suwałki to tylko jedno z miast, do którego mogą trafić nasze produkty! Interesujesz się deskami tarasowymi wykonanymi z kompozytu? Koniecznie sprawdź, jakie mają zalety i przekonaj się, że są atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnych desek tarasowych!

Kompozyt, z którego wykonane są deski tarasowe, imituje naturalne drewno. Dlaczego zatem warto zdecydować się właśnie na deski kompozytowe? Deski tarasowe wykonane z kompozytu mają inne właściwości fizyczne. Dzięki temu są odporne na zabrudzenia, działanie mikroorganizmów, czy zmienne warunki atmosferyczne. Nie wymagają regularnych zabiegów pielęgnacyjnych jak deski tarasowe drewniane. Kompozytowe deski są idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie wygodę i estetyczny wygląd, ale nie chcą martwić się koniecznością regularnej konserwacji desek tarasowych.

Dlaczego warto postawić właśnie na deski tarasowe, które znajdziesz w naszej ofercie? Deski kompozytowe wykonane są z mieszanki pyłu drzewnego z tworzywami PCV. Składają się one najczęściej z mączki drzewnej i polichlorku winylu. Zawartość drewna w kompozycie wynosi aż do 40%.

Fabryka Tarasów – dlaczego warto?

Nasza firma już od wielu lat zajmuje się sprzedażą, doradztwem, a także montażem desek tarasowych. Stale zdobywamy nowe kwalifikacje i doświadczenie, aby jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Jeżeli chcesz wybrać idealne deski tarasowe na swój taras, skontaktuj się z zespołem Fabryki Tarasów! Doradzimy Ci i pomożemy wybrać najlepsze rozwiązania dostosowane do konkretnej realizacji. Stwórz z nami taras swoich marzeń!

0