Swarzędz - Fabryka Tarasów

Deski tarasowe kompozytowe – Swarzędz

Marzy Ci się metamorfoza Twojego tarasu, balkonu, pomostu czy ogrodzenia? Koniecznie zapoznaj się z naszą bogatą ofertą wysokiej jakości desek kompozytowych, które będą idealne właśnie w tym celu! Na rynku możesz znaleźć wiele desek tarasowych, jednak warto wybrać te, które będą charakteryzować się wytrzymałością i trwałością przez lata. Obecnie jednym z najczęściej wybieranych i popularnych materiałów są właśnie deski kompozytowe tarasowe. W naszej ofercie znajdziesz deski kompozytowe w przeróżnych kolorach, aby jak najlepiej dopasować je do aranżacji, którą planujesz!

Deski tarasowe Swarzędz – charakterystyka

Deski tarasowe kompozytowe są jednym z najtrwalszych tworzyw, które służą za materiał podestu tarasowego, ale także mogą posłużyć jako podłoże wokół basenu, na balkonie czy pomoście. Deski kompozytowe wykonane są z mączki drzewnej oraz z różnego rodzaju polimerów, w tym polichlorku winylu. Taka kompozycja gwarantuje trwałość oraz wytrzymałość desek tarasowych przez lata. Co więcej, niezmienny wygląd zawdzięczać można wysokiej odporności płyt na wszelkie zniekształcenia oraz wysokie, jak i bardzo niskie temperatury.

Materiał odporny jest także na zmienne czynniki atmosferyczne czy działanie mikroorganizmów. Ważnym aspektem jest również brak konieczności impregnowania desek kompozytowych, gdyż ich wykonanie jest tak solidne, iż są przygotowane do natychmiastowego użycia i montażu. Nie musisz także martwić się ich konserwacją tak jak w przypadku tarasu wykonanego z drewnianych desek.

Deski kompozytowe – montaż

Wiele osób wybiera deski kompozytowe nie tylko ze względu na wyjątkowy i ponadczasowy wygląd imitowanego drewna, ale także łatwy i szybki montaż. Lekkość płyt oraz wyprofilowane krawędzie zapewniają komfort użytkowania i gwarantują wytrzymałość desek kompozytowych przez lata.

Jak zatem wygląda montaż desek kompozytowych? Aby stworzyć solidną podstawę tarasu, balkonu czy schodów, należy przygotować specjalną podkonstrukcję, której fundamentem będzie betonowe podparcie. Na podłożu wystarczy zamontować legary, które służyć będą jako elementy podtrzymujące deski kompozytowe, a następnie można przystąpić do układania płyt kompozytowych. Ich montaż jest bardzo prosty dzięki specjalnym krawędziom, a po ułożeniu płyt można wypełnić wnęki między deskami listwą maskującą.

Fabryka Tarasów – dlaczego warto?

Nasza firma już od wielu lat zajmuje się sprzedażą i montażem okien, drzwi czy desek tarasowych. Stale zdobywamy nowe kwalifikacje oraz doświadczenie, aby jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Jeżeli nie wiesz, na jaki produkt się zdecydować, skontaktuj się z nami! Dzięki doświadczeniu oraz licznym realizacjom doradzimy Ci, jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepszym wyborem!

Deski kompozytowe, które znajdziesz w naszej ofercie to wysokiej jakości produkt, na który warto się zdecydować. Świetnie sprawdzą się na każdym tarasie, niezależnie od jego aranżacji. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne deski tarasowe w wielu kolorach.

 

 

 

0