Deski tarasowe kompozytowe Świnoujście - Fabryka Tarasów

Deski kompozytowe Świnoujście

Jeśli szukasz idealnego materiału na swój taras lub elewację czy ogrodzenie, to możesz już zakończyć poszukiwania! Deski kompozytowe to świetna alternatywa dla tradycyjnego drewna. W naszym sklepie internetowym dostępna jest szeroka oferta desek tego typu.

Deski kompozytowe swoje właściwości zawdzięczają niezwykłemu tworzywu. Są one wykonane z mieszanki pyłu drewnianego oraz tworzyw PCV. Najczęściej występującymi składnikami w materiałach tego typu są mączka drewniana i polichlorek winylu. W konsekwencji taka mieszanka świetnie imituje drewno, jednak, co ważne, jej właściwości są o wiele lepsze.

Użytkowanie desek wiąże się z wygodą i komfortem, które to wynikają z estetycznego wyglądu mimo różnych warunków atmosferycznych. Deski nie wymagają praktycznie w ogóle skomplikowanych zabiegów pielęgnacyjnych, a i tak służą one właścicielowi wiele lat.

Deski tarasowe Świnoujście

Deski kompozytowe są materiałem, który może posłużyć jako podłoga na taras. Dzięki swojej unikatowości mają one cechy nie do podrobienia. Należy do nich m.in. fakt, że deski WPC świetnie się prezentują, a w dodatku są miłe w dotyku i ciepłe.

Wiele osób, które zastanawia się nad deskami drewnianymi, jednak decyduje się na deski tarasowe z kompozytu, ponieważ panele z drewna wymagają większej uwagi między innymi ze względu na trudniejszy montaż.

Taras wykonany z desek drewnianych często ulega odbarwieniom ze względu na działanie światła słonecznego. Ten problem znika, kiedy podłogę tarasu stanowią deski kompozytowe.

0