Deski tarasowe kompozytowe Szubin - Fabryka Tarasów

Deski kompozytowe Szubin

Deski kompozytowe stosuje się najczęściej do wykończenia domu – tarasu, balkonu, elewacji, ogrodzenia, elementów ogrodowych… Jednak deski WPC są także chętnie stosowane przez przedsiębiorców, co pokazuje możliwość ich szerokiego zastosowania.

Wybierając deski kompozytowe np. do wybudowania tarasu, warto zwrócić szczególną uwagę na jakość produktu. W naszym sklepie znajdziesz deski kompozytowe najwyższej jakości. Deski WPC są odporne na warunki pogodowe (szczególnie jeżeli chodzi o blaknięcie pod wpływem słońca czy utratę właściwości pod wpływem niskich temperatur i mrozów).

Oferowane w naszym sklepie deski kompozytowe są dostępne w kilku rozmiarach – zarówno jeżeli chodzi o ich długość, jak i grubość. Dzięki temu każdy klient może zbudować taras czy ogrodzenie o wymiarach, które sobie założył.

Nie bez znaczenia pozostaje atrakcyjność wizualna produktu. W naszym asortymencie znajdziesz różnorodne deski tarasowe, które stanowią świetną inspirację do zaplanowania całego projektu.

Deski tarasowe Szubin

Chcąc zaaranżować strefę relaksu na świeżym powietrzu, najlepiej skorzystać z desek kompozytowych, biorąc pod uwagę ich parametry oraz oryginalny wygląd. To rozwiązanie, które wykorzystuje nowoczesną technologię, oferuje wiele udogodnień.

Deska kompozytowa to produkt złożony z dwóch materiałów: mączki drzewnej oraz tworzywa sztucznego. Taras z deski kompozytowej jest jednolity pod kątem wizualnym oraz odporny na działanie czynników zewnętrznych.

Co więcej, taras z desek kompozytowych – w przeciwieństwie do tradycyjnych materiałów – nie wymaga systematycznej impregnacji i konserwacji.

0