Szydłowiec - Fabryka Tarasów

Deski tarasowe kompozytowe – Szydłowiec

Poszukujesz trwałego materiału, który posłuży Ci jako podest tarasowy? Świetnym rozwiązaniem będą deski kompozytowe, które znajdziesz w Fabryce Tarasów! Dlaczego warto postawić właśnie na deski tarasowe dostępne w naszej ofercie? Są bardzo wytrzymałe i odporne na każde warunki atmosferyczne. Wszystko dzięki specjalnie skomponowanemu kompozytowi!

Poza wyjątkowym składem kompozyt jest ekologiczny, przyjazny środowisku, a także świetnie wygląda. Jego uniwersalny wygląd wpasowuje się w wystrój każdej przestrzeni i aranżacji. W naszej ofercie możesz wybrać deski tarasowe kompozytowe w różnych kolorach. Nie czekaj i już teraz zapoznaj się z ofertą, którą dla Ciebie przygotowaliśmy!

Deski tarasowe kompozytowe – właściwości

Chcesz, aby Twój taras był nie tylko wytrzymały, ale także świetnie się prezentował? Deski kompozytowe tworzą spektakularny efekt, niezależnie od aranżacji i stylu Twojej przestrzeni. Niezależnie od tego, czy planujesz urządzić nowoczesny taras, czy taras w stylu boho, w naszej ofercie z pewnością znajdziesz odpowiednie deski tarasowe.

Produkty, które znajdziesz w naszej ofercie, są  nie tylko wytrzymałe, ale także świetnie się prezentują. Dodatkowo możesz wykorzystać je nie tylko budując taras, ale także jako podłoże wokół basenu, na balkonie czy pomoście w ogrodzie. Kompozyt jest jednym z najbardziej uniwersalnych rozwiązań. Połączenie nowoczesności i elegancji stwarza wyjątkowy efekt.

Deski kompozytowe tarasowe Szydłowiec – montaż

Coraz więcej osób decyduje się na zakup desek tarasowych kompozytowych nie tylko ze względu na ich wytrzymałość, ale także łatwy montaż. Jedyne czego potrzebujesz do stworzenia kompozytowego podestu tarasowego to specjalna podkonstrukcja. Fundament powinien być wykonany z trwałego materiału np. betonu. Po przygotowaniu podstawy należy ułożyć belki, czyli tzw. legary, które będą stabilizować deski kompozytowe. Taka konstrukcja pozwala na ułożenie desek kompozytowych tarasowych, których montaż odbywa się w prosty sposób dzięki wyprofilowanym krawędziom. Dopasowanie desek do siebie jest bardzo szybkim procesem, a w końcowym etapie można wypełnić puste krawędzie maskującą listwą.

Fabryka Tarasów – dlaczego warto?

Nasza firma już od wielu lat zajmuje się sprzedażą i montażem okien, drzwi czy desek tarasowych. Stale zdobywamy nowe kwalifikacje i doświadczenie, aby jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą i montażem desek tarasowych, ale także profesjonalnym doradztwem. Jeżeli nie wiesz na jaki produkt się zdecydować, koniecznie skontaktuj się z nami! Doradzimy Ci i pomożemy wybrać najlepsze rozwiązania dostosowane do konkretnej realizacji. Dodatkowo dbamy o różnorodność oraz bogatą ofertę produktów

0