Deski tarasowe kompozytowe Tarnobrzeg - Fabryka Tarasów

Deski kompozytowe Tarnobrzeg

Sezon letni zbliża się wielkimi krokami. Każdy z nas będzie chciał spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu, a wiadomo, że idealnym sposobem na relaks jest wypoczynek na tarasie. To bardzo ważny element domu, dlatego powinien być wykonany z dbałością o każdy detal.

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz deski kompozytowe najwyższej jakości. Składają się one z polietylenu o podwyższonej gęstości 30%, a także pyłu drzewnego, czyli mączki drzewnej 60%.

Deski kompozytowe swoje niezwykłe właściwości zawdzięczają stabilizatorom, barwnikom i innym substancjom, które zabezpieczają je przed wypłowieniem. Dzięki zastosowanym filtrom UV deski WPC nie tracą koloru pod wpływem promieni słonecznych, na które są wyeksponowane.

Deski kompozytowe świetnie nadają się między innymi na elewacje, które przy ich zastosowaniu wyglądają niezwykle estetycznie. Wpisują się one w obecny design, którym rządzi nowoczesność i praktyczne podejście do budowy domu – przyjazne użytkownikowi.

Deski tarasowe Tarnobrzeg

Deski WPC są często wykorzystywane, aby wykańczać tarasy. Świetnie zastępują one problematyczne w pielęgnacji i konserwacji drewno. Nie trzeba ich skrupulatnie czyścić, tak jak wymagają tego deski drewniane.

Ponadto, deski tarasowe nie sprawiają problemów, jeżeli chodzi o ich montaż, ponieważ legary, które stanowią podporę desek, są układane bezpośrednio na wylewce. Taka wylewka powinna być równa i posiadać odpowiedni spadek.

Układając deski, należy pamiętać, że ich właściwe ułożenie jest niezwykle istotne ze względu na wpływ montażu na spadek wody.

 

 

 

0