Tomaszów Mazowiecki - Fabryka Tarasów

Deski tarasowe kompozytowe – Tomaszów Mazowiecki

Szukasz desek tarasowych kompozytowych w Tomaszowie Mazowieckim lub okolicach? Nie musisz już dłużej szukać, ponieważ u nas dostaniesz wysokiej jakości deski wykonane ze specjalnie skomponowanego kompozytu. Materiał, z którego zostały wykonane deski tarasowe, sprawia, że prezentują się one bardzo stylowo. Jednak największą ich zaletą jest wysoka wytrzymałość oraz odporność na wiele czynników zewnętrznych. Nie czekaj i już dzisiaj zapoznaj się z nasza ofertą. Stwórz taras swoich marzeń z Fabryką Tarasów!

Deski tarasowe – dlaczego warto?

Dlaczego warto postawić właśnie na deski tarasowe, które znajdziesz w naszej ofercie? To świetna alternatywa dla tradycyjnych desek drewnianych, które wymagają regularnej pielęgnacji. Dodatkowo wybierając nasz produkt, możesz zdecydować się na podest w wielu kolorach.

Jak to możliwe, że deski wykonane z kompozytu nie muszą być regularnie pielęgnowane z użyciem specjalnych impregnatów? Deski kompozytowe wykonane są z mieszanki pyłu drewnianego z tworzywami PCV. Składają się one najczęściej z mączki drzewnej i polichlorku winylu. Zawartość drewna w kompozycie wynosi aż do 40%. W przeciwieństwie do drewna deski tarasowe wykonane z kompozytu są w stanie przetrwać w dobrej kondycji przez wiele lat i to bez zabiegów konserwujących!

Kompozyt, z którego wykonane są deski tarasowe, imituje naturalne drewno, jednak posiada inne właściwości fizyczne. Materiał jest odporny na wilgoć, wysoką temperaturę oraz działanie mikroorganizmów. Kompozytowe deski są idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie wygodę i estetyczny wygląd, ale nie chcą martwić się koniecznością regularnej konserwacji podestu.

Deski kompozytowe – montaż

Zastanawiasz się, jak wygląda montaż desek tarasowych kompozytowych? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Montaż naszych produktów jest prosty, co jest niewątpliwe ich dużą zaletą. Jedyne co potrzebne jest do stworzenia kompozytowego podestu tarasowego to specjalna podkonstrukcja. Fundament wykonany powinien być z trwałego materiału np. betonu. Po przygotowaniu podstawy należy ułożyć belki, czyli tzw. legary, które będą stabilizować deski kompozytowe. Taka konstrukcja oraz wyprofilowane krawędzie umożliwiają ułożenie desek kompozytowych tarasowych, których montaż odbywa się prosty i sprawny sposób. Dopasowanie desek do siebie jest bardzo szybkim procesem, a w końcowym etapie można wypełnić puste krawędzie maskującą listwą.

Fabryka Tarasów – dlaczego warto?

Nasza firma już od wielu lat zajmuje się sprzedażą i montażem okien, drzwi czy desek tarasowych. Stale zdobywamy nowe kwalifikacje i doświadczenie, aby jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Dodatkowo dbamy o różnorodność oraz bogatą ofertę produktów. Nie czekaj i już dziś zapoznaj się z naszą ofertą wysokiej jakości desek tarasowych!

 

0