Deski tarasowe kompozytowe Tychy - Fabryka Tarasów

Deski tarasowe Tychy

Szukasz materiału, który sprawi, że Twój taras będzie nie tylko piękny, ale także trwały? Nie musisz już więcej szukać. Znajdziesz go u nas! Fabryka Tarasów to miejsce, w którym wybierzesz wysokiej jakości deski kompozytowe, którymi możesz wyłożyć taras, obrzeża basenów, elewacje czy pomosty.

Już od 2001 roku, czyli początków naszej działalności w branży stolarki okiennej stale kształcimy się i poszerzamy nasze kwalifikacje, aby zaproponować Ci jak najlepsze rozwiązania! Nasza bogata oferta sprawia, że z pewnością znajdziesz u nas produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Deski tarasowe Tychy – zalety

Dlaczego warto postawić właśnie na deski tarasowe, które znajdziesz w naszej ofercie? To świetna alternatywa dla tradycyjnych desek drewnianych, które wymagają regularnej pielęgnacji. W przeciwieństwie do drewna deski tarasowe wykonane z kompozytu są w stanie przetrwać w dobrej kondycji przez wiele lat i to bez zabiegów konserwujących!

To wszystko możliwe jest za sprawą materiału, z którego zostały wykonane. Deski kompozytowe wykonane są z mieszanki pyłu drzewnegoo z tworzywami PCV. Składają się one najczęściej z mączki drzewnej i polichlorku winylu. Zawartość drewna w kompozycie wynosi aż do 40%.

Kompozyt, z którego wykonane są deski tarasowe, imituje naturalne drewno, jednak posiada inne właściwości fizyczne. Kompozytowe deski są idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie wygodę i estetyczny wygląd, ale nie chcą martwić się koniecznością regularnej konserwacji desek tarasowych.

Deski kompozytowe Tychy – taras Twoich marzeń

Marzysz o efektownym tarasie, który będzie ozdobą Twojego domu? Deski kompozytowe to idealny wybór nie tylko ze względu na ich trwałość oraz odporność na zniszczenie. Wybierając deski tarasowe w Fabryce Tarasów, stawiasz na wysokiej jakości produkty, które cudownie się prezentują. Deska kompozytowa tworzy spektakularny efekt, imitując naturalny wygląd drewna. Nowoczesne rozwiązanie wpasowuje się w każdy wystrój tarasu, a forma przypominająca drewno, nadaje elegancji i uniwersalności. Szeroka gama kolorystyczna desek tarasowych sprawia, że każdy powinien znaleźć produkt, który mu się spodoba.

Fabryka Tarasów – dlaczego warto?

Nasza firma już od wielu lat zajmuje się sprzedażą i montażem okien, drzwi czy desek tarasowych. Stale zdobywamy nowe kwalifikacje i doświadczenie, aby jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Jeżeli chcesz wybrać idealne deski tarasowe na swój taras, skontaktuj się z zespołem Fabryki Tarasów! Doradzimy Ci i pomożemy wybrać najlepsze rozwiązania dostosowane do konkretnej realizacji.

0