Deski tarasowe kompozytowe Wałbrzych - Fabryka Tarasów

Deski kompozytowe Wałbrzych

Deski kompozytowe nie od dziś są kojarzone z wygodą i komfortem. Fakt, że są one przyjazne ich właścicielowi, wynika przede wszystkim z ich estetycznego wyglądu mimo różnych warunków atmosferycznych oraz niezwykłych parametrów. Deski nie wymagają skomplikowanych zabiegów konserwacyjnych, a i tak zachowują one swoje właściwości przez lata.

Jeżeli więc miałeś/aś jeszcze jakieś wątpliwości w związku z tym, czy deski tarasowe odpowiedzą na Twoje potrzeby, to już wiesz, że stanowią one świetny materiał na Twój taras, elewację czy też ogrodzenie.

Deski kompozytowe stanowią alternatywę dla tradycyjnych desek drewnianych i innych materiałów, które wykorzystuje się w domu, takich jak płytki czy kamień. W naszym sklepie internetowym znajdziesz bogaty wybór desek różnego typu – o różnych kolorach i wymiarach.

Deski tarasowe Wałbrzych

Czemy zawdzięczają swoje niezwykłe właściwości deski kompozytowe? Tajemnica tkwi w ich składzie, ponieważ są one wykonane z mieszanki pyłu drewnianego i tworzyw PCV. W większości przypadków w składzie desek kompozytowych można odnaleźć mączkę drewnianą i polichlorek winylu. Taka mieszanka to idealny sposób na skuteczną imitację drewna – pod względem wizualnym.

Jeśli chodzi o parametry, to deski kompozytowe wygrywają z tradycyjnymi deskami drewnianymi, bo ich właściwości są o wiele lepsze. Na przykład problem związany z odbarwieniami, spowodowanymi działaniem światła słonecznego znika, kiedy taras jest pokryty deskami kompozytowymi.

0