Deski tarasowe kompozytowe Warszawa - Fabryka Tarasów

Deski tarasowe Warszawa

Wiosna i lato to Twoje ulubione pory roku? Słyniesz z tego, że często przyjmujesz gości? Najbardziej cenisz sobie czas spędzany na świeżym powietrzu? Jeśli odpowiadasz twierdząco na te pytania, a przy tym jesteś szczęśliwym posiadaczem domu z ogrodem lub mieszkania z balkonem, musisz zapoznać się z materiałem, jakim są deski kompozytowe. Możesz stworzyć z nich ekskluzywnie wyglądającą nawierzchnię, która będzie służyć przez lata, a jej pielęgnacja i konserwacja nie będzie skomplikowana. Zapoznaj się z naszą ofertą i dowiedz się więcej!

Kompozytowe deski tarasowe – co je wyróżnia?

Dotychczas do wykańczania tarasu, czy innych nawierzchni ulokowanych na zewnątrz budynków, najczęściej używało się płytek lub drewnianych desek. Teraz ten trend wyraźnie się odwraca, a większą popularnością zaczynają cieszyć się produkty o takim samym przeznaczeniu, wykonane jednak z kompozytu, czyli niejednorodnego surowca. W takich przypadkach materiał ten tworzony jest przez co najmniej dwie części składowe. Jeden z komponentów to zwykle drewno, a drugi tworzywo sztuczne. Takie połączenie sprawia, że produkt końcowy w postaci desek kompozytowych posiada dużo lepsze parametry, a wytworzone z niego konstrukcje mogą bez żadnych komplikacji służyć nawet przez kilka lat.

Zalety desek tarasowych – przekonaj się, że warto!

Przed dokonaniem zakupu konkretnego produktu zawsze warto zapoznać się z jego najważniejszymi zaletami. W przypadku desek kompozytowych takich cech jest naprawdę wiele. Do grona właściwości o tym charakterze należą między innymi:

  • antypoślizgowa nawierzchnia gwarantująca bezpieczeństwo,
  • wysoka odporność na zarysowania, ścieranie i inne uszkodzenia,
  • niepodatność na działanie deszczu, śniegu, promieni słonecznych oraz wysokich i niskich temperatur,
  • uniwersalność zastosowania,
  • połączenie walorów estetycznych z funkcjonalnością,
  • szeroka gama kolorystyczna produktu,
  • prostota i szybkość montażu.

Deski tarasowe Warszawa – podsumowanie

Nasza firma słynie z tego, że już od kilkunastu lat oferuje Państwu usługi najwyższej jakości. Zajmujemy się przede wszystkim stolarką okienną i drzwiową, jak również sprzedażą i montażem tarasów z desek kompozytowych. Posiadane doświadczenie to atut, jednak nie poprzestajemy na tym, tylko cały czas staramy się rozwijać i poszerzać swoje kwalifikacje. Zawsze jesteśmy gotowi doradzić w wyborze najlepszego rozwiązania – wszystko po to, aby nasi klienci zawsze byli usatysfakcjonowani współpracą z nami. Jeśli szukacie Państwo wysokiej jakości produktów i sympatycznej obsługi, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

0